top of page

Příjemný byt s dispozicí 2+1 o velikosti 68 m2 se zasklenou lodžií a sklepem, Břevnov – Praha 6

PRODÁNO

Anastázova 16, Praha 6

6 290 000,- Kč

Popis nemovitosti:

Kontakt na makléře:

Exkluzivně nabízíme byt v osobním vlastnictví ve vyhledávané lokalitě  Prahy 6 – Břevnov, v Anastázově ulici v těsné blízkosti Břevnovské  klášterní zahrady.  


Jedná se o prodej světlého útulného bytu 2+1 se zasklenou lodžií a  sklepem, který je umístěn ve 4.nadzemním podlaží zrekonstruovaného  panelového domu v ulici Anastázova č.p. 16/8 na pražském Břevnově.   


Při vstupu do nemovitosti vejdeme do chodby, ze které se vchází do všech  místností.  První z místností v bytě je obývací pokoj se vstupem na  zasklenou lodžii, další místností je moderní kuchyně (kuchyňská linka je  vybavena vestavnými spotřebiči) a je zde i prostor pro jídelní stůl.  Kuchyně s obývacím pokojem lze v případě potřeby propojit. Poslední  pokoj je prostorná ložnice.  Okna bytu jsou směrována na východ a tak i v letních měsících je v bytě  příjemně. V případě, že by to nový majitelé uvítali je byt připraven pro  montáž klimatizace do všech pokojů.  Dále je byt vybaven koupelnou se sprchovým koutem ve které je nejen  funkčně, ale i vkusně umístěna pračka a samostatnou toaletou s  umyvadlem.  


V blízkosti se nachází veškerá občanská vybavenost. Výborná dopravní  dostupnost je dalším plusem bytu: 3 min. MHD, zast. Břevnovská, 9 min.  Metro = A = zast. Petřiny. Byt udělá radost všem, koho láká bydlení na  Praze 6.

Ing. Michal Regal

777 078 945

Podrobné informace:

michal-regal-realitni-makler-remax_edite

Plocha pozemku:

Garáž:

--

Typ nemovitosti

Byty

Dispozice:

Podlaží v domě:

2+1

5

Celková plocha:

68 m2

Stav objektu:

Vlastnictví:

Velmi dobrý

Osobní

Odpady:

Kanalizace

Plyn:

Voda:

Vodovod

Výtah:

Sklep:

Druh objektu:

ANO

Panelový

Adresa nemovitosti:

Anastázova 16, Praha 6

bottom of page