top of page

Byt 3+kk (68 m²) s dvorem ve společném užívání v ulici Bohumila Kouby 1160, Kladno Hnidousy

REZERVACE

Bohumila Kouby 1160, Kladno - Švermov

3 490 000,- Kč

Popis nemovitosti:

Kontakt na makléře:

Výhradně nabízíme atypický byt v osobním vlastnictví v ulici Bohumila Kouby 1160, Kladno – Švermov, část Hnidousy. Byt se nachází ve druhém patře cihlového bytového domu. Ke společnému užívání všech obyvatel domu je k dispozici dvůr umožňující příjemné posezení a možnost případného grilování. Na dvoře je možné využívat společnou kolnu pro kola a kočárky.

Po vstupu do bytu po dvou schodech, vstoupíme do hlavní a největší místnosti, kde se nachází kuchyně s jídelním stolem a prostor pro možnou vestavnou šatnu. Z místnosti lze vstoupit do koupelny s vanou a toaletou. Dále z této místnosti vedou dřevěné schody do podkrovní šatny (aktuálně užívané jako ložnice) se snížením vstupem, nachází se zde i skrytý úložný prostor. Vedle kuchyně je další pokoj, do kterého sestoupáme po třech schodech, momentálně užívaný jako obývací pokoj, tato místnost je průchozí. Poslední místností v bytě je dětský pokoj, který navazuje na ložnici.

Na podlaze v kuchyni je linoleum, v koupelně dlažba, v obývacím pokoji je položen koberec, v dětském pokoji plovoucí podlaha a v ložnici v patře koberec. Nemovitost je napojena na vodovod a kanalizaci, vytápění nemovitosti je řešeno centrálním plynovým kotlem pro celý dům s rozvodem do radiátorů.

Díky své poloze se jedná o bydlení s veškerou občanskou vybaveností, zastávka MHD 250 m od domu. Bytová jednotka je umístěna v příjemném, menším cihlovém domě, kde se nachází celkem 6 bytů.

Jedná se o klidnou lokalitu. Bytový dům je situován v zástavbě rodinných domů, vzdálené od hluku z hlavní silnice. Výhodou je velmi dobrá dopravní dostupnost do centra Kladna i do Prahy (bus Veleslavín 40 min. ).

Pro více informací a sjednání prohlídky neváhejte kontaktovat makléře nabídky.

Ing. Michal Regal

777 078 945

Podrobné informace:

michal-regal-realitni-makler-remax_edite

Plocha pozemku:

Garáž:

-

NE

Typ nemovitosti

Byty

Dispozice:

Podlaží v domě:

3+kk

2

Celková plocha:

68 m2

Stav objektu:

Vlastnictví:

Velmi dobrý

Osobní

Odpady:

Kanalizace

Plyn:

Voda:

NE

Vodovod

Výtah:

NE

Sklep:

Druh objektu:

ANO

Cihlová

Adresa nemovitosti:

Bohumila Kouby 1160, Kladno - Švermov

bottom of page