top of page

Prodej chaty s pozemkem 961 m2 v obci Lhotka u Svinař

PRODÁNO

Lhotka 77, Svinaře

2 900 000,- Kč

Popis nemovitosti:

Kontakt na makléře:

Exkluzivně nabízíme  k prodeji chatu na rovinatém pozemku, na krásném a  klidném místě se vzrostlou zahradou. Chata je napojena na elektřinu,  plyn a vlastní vrtanou studnu. Odpady jsou svedeny do jímky (v obci není  kanalizace).   


Dle územního plánu obce je tento pozemek v území transformace pro  rodinné bydlení. Chatu tedy lze zrekonstruovat, přestavět a zvětšit pro  možnost trvalého bydlení (koeficient 30 % zastavitelnosti pozemku).  Maximální výška zástavby 2NP + podkroví. Detailní informace o možnosti  výstavby a přehled regulativů bude předán zájemci na prohlídce.    


Krásná krajina a nerušené prostředí je to, co dodává této nemovitosti na  jedinečnosti. V těsném sousedství koně (stáj Bílý kámen), nádherný  výhled do okolní krajiny, vzrostlé stromy a keře na pozemku, to vše vás  prostě nadchne. Nemovitost je vhodná pro klienty, kterým dává smysl žít  na vesnici a slyšet zpěv ptáků,  avšak nedaleko větších měst - Praha (25  km), Beroun 17km, vlak na Prahu v Zadní Třebani vzdálen 5 min.  Chata má celkovou zastavěnou plochou 56 m2 a je určena k rekonstrukci. V  současné době se sestává  z části obytné, kterou tvoří dvě obytné  místnosti (jedna s kuchyňským zázemím), samostatná toaleta a verandy.  Chatu lze přebudovat a zvětši na rodinný dům, případně tuto stavbu  odstranit a postavit na jejím místě zcela nový dům/chatu.  Na pozemku (v rohu) se dále nachází technická stavba, využívaná odděleně  jako kůlna s dílnou celková plocha stavby činní 42 m2.  


Nemovitost je dobře dostupná a nachází se na okraji obce Lhotka, poblíž  Zadní Třebaně, odkud jezdí celodenní pravidelný vlakový spoj do Prahy.   

Lhotka je součástí obce Svinaře. V obci je mateřská škola, konzum, Česká  pošta, knihovna, sportovní areál a několik restaurací.

Ing. Michal Regal

777 078 945

Podrobné informace:

michal-regal-realitni-makler-remax_edite

Plocha pozemku:

Garáž:

961 m2

NE

Typ nemovitosti

Chaty a rekreační objekty

Dispozice:

Podlaží v domě:

2+kk

1

Celková plocha:

45 m2

Stav objektu:

Vlastnictví:

Před rekonstrukcí

Osobní

Odpady:

Jímka

Plyn:

Voda:

ANO

Studna

Výtah:

NE

Sklep:

Druh objektu:

NE

Smíšený

Adresa nemovitosti:

Lhotka 77, Svinaře

bottom of page