top of page

Prodej chaty v obci Velká Buková (Na hřebínku) s terasou a krbem, Křivoklátsko

PRODÁNO

Velká Buková 78, Velká Buková

1 600 000,- Kč

Popis nemovitosti:

Kontakt na makléře:

Není chata, jako chata.... Je-li vaší touhou trávit čas v úzkém kontaktu  s přírodou, v dobré dojezdové vzdálenosti do Prahy (Zličín), Berouna,  Kladna (cca 40 minut autem) či Rakovníka (cca 20 minut autem), tak tato  nemovitost je určena právě vám.   


Exkluzivně nabízíme dřevěnou chatu s terasou na zděných základech v obci  Velká Buková č.ev. 78. Díky svému umístění poskytuje naprosté soukromí a  potřebnou dávku klidu (dostatečná vzdálenost od ostatních staveb a  sousedství lesa z jedné strany) a současně i možnosti turistiky – hrad  Křivoklát 700 metrů vzdušnou čarou, cykloturistiky, houbaření v  křivoklátských lesích. Zároveň je ale velmi dobře dostupná po zpevněné  asfaltové obecní komunikaci. Najdete zde prostor jak pro zahradničení,  relaxaci, i posezení s přáteli, tak pro aktivní vyžití vašich dětí.  


Chata stojí na vlastním mírně svažitém pozemku o výměře 96 m2. K chatě  je k výhradnímu užívání pod nájemní smlouvou určen přilehlý pozemek o  celkové výměře 505 m2 (na tento pozemek je uzavřena smlouva s obcí Velká  Buková na dobu neurčitou, kde roční nájemné činní 1500,- Kč/rok).  Přilehlý pozemek v případě zájmu lze i odkoupit. Autem lze dojet až na  zahradu.  


V přízemí chaty se nachází společenská místnost s krbem, využívaná jako  obývací pokoj, dále předsíň a kuchyňka, v patře se nachází ložnice se 4  lůžky (v chatě se pohodlně vyspí až 6 osob). Stavba je podsklepená, v  suterénu domu se nachází samostatné WC a koupelna se sprchovým koutem  (bojler pro ohřev vody). Do suterénu chaty se vstupuje z předsíně. Pod  terasou chatky se nachází praktický úložný prostor využívaný pro  uskladnění vybavení určené pro užívání a údržbu chaty a zahrady  (posezení, slunečník, sekačka, atd.)   


Chata disponuje vodou ze společné vrtané studny, která je přímo zavedena  do  koupelny a kuchyně.  Nemovitost je plně elektrifikována (220 a 380  V) a odpady jsou svedeny do septiku, tudíž vám zde nebude nic chybět.

Ing. Michal Regal

777 078 945

Podrobné informace:

michal-regal-realitni-makler-remax_edite

Plocha pozemku:

Garáž:

601 m2

NE

Typ nemovitosti

Chaty a rekreační objekty

Dispozice:

Podlaží v domě:

2+kk

1

Celková plocha:

70 m2

Stav objektu:

Vlastnictví:

Velmi dobrý

Osobní

Odpady:

Septik

Plyn:

Voda:

ANO

Studna

Výtah:

NE

Sklep:

Druh objektu:

ANO

Dřevěná

Adresa nemovitosti:

Velká Buková 78, Velká Buková

bottom of page