Prodej podsklepené chaty s výhledem na Berounku

727 700,- Kč

Žloukovice 554, 267 05 Nižbor, Česko

PRODÁNO

press to zoom

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/24

Popis nemovitosti:

Kontakt na makléře:

Pro rybáře a milovníky řeky Berounky, nabízíme exkluzivně k prodeji  rekreační chatu s kouzelným výhledem na řeku, ve Žloukovicích u Nižboru.  


Chata stojí na vlastním místy svažitém pozemku o celkové výměře 415 m2  samotná zastavěná plocha pak činí 16 m2.   Chata je dřevěná na smíšené podezdívce, ve sklepě se nachází úložný  prostor na nářadí. V přízemí chaty nalezneme hlavní obytnou místnost s  kamny a nenáročným vybavením, které však poskytuje vše potřebné, (včetně  dvojvařiče, ledničky, mikrovlnné trouby), dále pak pohovka, jídelní  stůl a televize (vše je zánovní, plně funkční a součástí prodeje). Co je  však nejdůležitější je zde nádherný výhled na řeku Berounku a to přímo  „od stolu“.  

Po dřevěných schodech vystoupáme do patra, kde je spací část, momentálně  je zde umístěno dvojlůžko. Odtud je ještě hezčí výhled do okolí.  Na zahradě se nachází ovocné stromy a keře spolu s možností posezení jak  pod chatou, tak nad chatou, podle toho, jestli si chcete užívat slunce  či stínu.  V chatě je zavedena elektřina a disponuje vlastní vrtanou studnou (voda  je pitná -   rozbor vody z července 2020), aktuálně je zde suché WC,  které lze nahradit modernějším chemickým (např. Provapo eco wc). Autem  je příjezd až k chatě s možností parkování  do 10m od chaty.  Pokud tedy hledáte velmi tiché místo v docházkové vzdálenosti od lesa, s  výhledem do údolí řeky Berounky, kousek od vlakového nádraží v  samotných Žloukovicích, pak neváhejte kontaktovat makléře nabídky.

Ing. Michal Regal

777 078 945

Podrobné informace:

Typ nemovitosti

Dispozice:

Podlaží v domě:

Chaty a rekreační objekty

2+kk

1

Celková plocha:

Stav objektu:

Vlastnictví:

32 m2

Dobrý

Osobní

michal-regal-realitni-makler-remax_edite

Odpady:

Plyn:

NE

Voda:

Studna

Výtah:

NE

Sklep:

ANO

Druh objektu:

Dřevěný

Plocha pozemku:

Garáž:

415 m2

NE

Adresa nemovitosti:

Žloukovice 554, 267 05 Nižbor, Česko