top of page

Prodej bytu 1+1 (31 m2) s komorou a sklepem

PRODÁNO

Dukelských Hrdinů 232, Praha

3 640 000,- Kč

Popis nemovitosti:

Kontakt na makléře:

Exkluzivně nabízíme prodej příjemného  družstevního bytu  1+1 (31  m2), v  části Praha Holešovice – ul. Dukelských hrdinů. Byt se nachází ve 2. patře cihlového, činžovního bytového domu. K bytu náleží komora na patře a sklep. 


Tento byt je díky velice nízkým provozním nákladům ideální na investici, či jako startovací bydlení. Poplatky spojené s užíváním  bytu  činí  2000,-Kč, včetně fondu oprav a veškerých energií. Z provozu cukrárny v přízemí domu, plyne majitelům roční příjem, který lze uplatnit v rámci investice na zvelebení bytové jednotky či její údržbu (cca 15 000,- Kč/ročně). Anuita je již kompletně splacená. 


Dispozice  nemovitosti:  Po vstupu do bytu se po pravé straně nachází prostorná ložnice, která poskytuje dostatek místa pro manželskou postel, vestavěnou skříň a malý pracovní kout, podlahu pokrývají parkety. Díky vysokým stropům je zde potenciál na navýšení úložných prostor či jiných úprav dle přání nového majitele. Po levé straně se nachází kuchyně s okny do vnitrobloku s vybavenou kuchyňskou linkou, na podlaze je linoleum. Sociální zázemí je umístěno uprostřed a tvoří ho koupelna se sprchovým koutem a toaletou. K bytu též náleží komora na patře, kde je umístěna pračka a sklep o ploše 4,4 m2. 


Adresa nemovitosti zaručuje veškerou občanskou vybavenost, aktivní odpočinek v zeleni nabízí blízká “Stromovka či Letná” . Výhledově cca do 2 let je v plánu výstavba výtahu. 


Byt je aktuálně pronajímán solventnímu nájemci a v případě zájmu je možné v nájemním vztahu pokračovat. V případě potřeby bytu pro vlastní bydlení je s nájemníkem domluveno ukončení nájemního vztahu. 


Pokud Vás tato nabídka zaujala, neváhejte kontaktovat makléře nabídky.

Ing. Michal Regal

777 078 945

Podrobné informace:

michal-regal-realitni-makler-remax_edite

Plocha pozemku:

Garáž:

--

NE

Typ nemovitosti

Byty

Dispozice:

Podlaží v domě:

1+1

2

Celková plocha:

31 m2

Stav objektu:

Vlastnictví:

Velmi dobrý

Družstevní

Odpady:

Kanalizace

Plyn:

Voda:

ANO

Vodovod

Výtah:

NE

Sklep:

Druh objektu:

ANO

Cihlový

Adresa nemovitosti:

Dukelských Hrdinů 232, Praha

bottom of page