top of page

Prodej podsklepeného RD (2+1) v Králově Dvoře - Počaply

PRODÁNO

Fučíkova 146, Králův Dvůr

3 600 000,- Kč

Popis nemovitosti:

Kontakt na makléře:

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji podsklepený rodinný dům o dispozici  2+1 (lze rozšířit na dispozici 4+1) v Králově Dvoře - část Počaply. V  domě proběhla v roce 2012 rekonstrukce - nová eurookna, elektřina, podlahy, kuchyně, bezpečnostní vchodové dveře atd. Aktuálně je budována čistička odpadních vod.  


Popis domu:  Ze zádveří lze vejít do koupelny a chodby, která slouží jako spojovací  místnost pro vstup do obývacího pokoje, kuchyně, samostatné toalety,  sklepa a podkroví. Z průchozí kuchyně lze vejít do ložnice. Okna  obývacího pokoje a kuchyně jsou orientována na severovýchod, okna  ložnice a zádveří na jihozápad. V kuchyni je nová kuchyňská linka se všemi spotřebiči. Podkroví domu lze využít k půdní vestavbě a zvětšit tak dispozici domu na velikost 4+1. Celý dům je podsklepen a slouží jako místo pro technické zázemí domu (vytápění domu) a také jako úložný  prostor.     

Vytápění domu je řešeno pomocí kotle na tuhá paliva nebo kotle na plyn  (lze kombinovat). Pro ohřev teplé vody je využit bojler v koupelně a  průtokový ohřívač v baterii v kuchyňské lince. Aktuálně je ve výstavbě  lokální čistička odpadních vod. 

Na zahradě nalezneme pomocné stavby - garáž, letní byt, letní kuchyň,  dílnu pro kutily. Romantiku na zahradě dokresluje hrušeň, jabloně a vzrostlý ořešák, který bude poskytovat cenný stín v letních měsících.   


Popis lokality:  V pěší vzdálenosti 5 minut od domu nalezneme autobusovou zastávku U tří  zvonků kde jezdí pravidelné autobusové spoje do Prahy. Na stejném místě  jako autobusová zastávka najdeme také poštu, lékárnu a ZŠ + MŠ Králův  Dvůr. Síť obchodů (Albert hypermarket, OBI, Lidl, Kik atd.) nalezneme ve  vzdálenosti 5 minut autem od domu na pomezí Králova Dvora a Berouna. Ve stejné vzdálenosti je také EXIT 22 dálnice D5, odkud jste za 15 minut  na Zličíně.   PENB se aktuálně zpracovává, po jeho vyhotovení bude energetická  náročnost budovy aktualizována.

Ing. Michal Regal

777 078 945

Podrobné informace:

michal-regal-realitni-makler-remax_edite

Plocha pozemku:

Garáž:

577 m2

NE

Typ nemovitosti

Domy a vily

Dispozice:

Podlaží v domě:

2+1

1

Celková plocha:

62 m2

Stav objektu:

Vlastnictví:

Velmi dobrý

Osobní

Odpady:

Lokalní ČOV

Plyn:

Voda:

ANO

Výtah:

NE

Sklep:

Druh objektu:

ANO

Cihlový

Adresa nemovitosti:

Fučíkova 146, Králův Dvůr

bottom of page