top of page

Rodinný dům k rekonstrukci Habrek, Ledeč nad Sázavou

PRODÁNO

Habrek 21, Ledeč nad Sázavou

2 800 000,- Kč

Popis nemovitosti:

Kontakt na makléře:

V exkluzivním zastoupení nabízíme dvoupodlažní rodinný dům v obci Habrek  části města Ledeč nad Sázavou.  Nemovitost je ideální k bydlení pro ty, kteří touží po prostoru, vlastní  zahradě a klidném prostředí, současně  však po občanské vybavenosti  města v pohodlné dojezdové vzdálenosti.  Habrek  je vzdálen cca 2 km severně od Ledče nad Sázavou a přirozeně na  ni navazuje, přeprava místním autobusem, tak zabere jen několik pár  minut.  


Rodinný dům o zastavěné ploše 121 m2 je umístěný na mírně svažitém  pozemku o celkové rozloze 1 001 m2. Na pozemku se dále nachází garáž a  na ní stavebně navazující kolny. Za garáží nalezneme kopanou studnu s  užitkovou vodou.  Dům je napojen na vodovod, plyn a elektřinu. Odpady řešeny pomocí jímky.  Nemovitost je ve stavu pozastavené rekonstrukce. Nutné dodělat  interiérovou část domu – topení, kuchyně podlahy aj.  V rámci této  rekonstrukce lze vybudovat další místnosti v podkroví (dispozice až  5+1). Dům však poté bude plně vyhovovat vaším představám a potřebám.   


Provedené práce: elektroinstalace v přízemí i v patře, vnitřní rozvody  vody a odpadů, plastová okna.  V přízemí je prostorná vstupní chodba oddělená dveřmi  od obytné části  domu. Aktuální dispozice domu je 3+1. V obytné části se pak nachází  prostorný obývací pokoj propojený s kuchyní, ložnice, koupelna se  sprchovým koutem, samostatné WC a spižírna. Po schodišti vystoupáme do patra, kde se nachází jedna ložnice a půdní prostor ze dvou stran  obklopující ložnici. Dům je částečně podsklepen a je zde umístěno   technické zázemí. 


Ledeč nad Sázavou je historické město ve středním Posázaví. Ve městě je  veškerá občanská vybavenost: městský úřad, pošta, MŠ, ZŠ, ZUŠ, gymnázium  s vyšší odbornou školou, poliklinika, několik prodejen potravin (Billa a  Penny), vinotéka, restaurace, množství menších obchodů a služeb. Dále sportoviště včetně tenisových kurtů, fotbalového stadionu,  volejbalového hřiště a zimního stadionu. Okolí nabízí i spoustu přírodních krás, naleznete zde lesy, louky,  rybníky i řadu zajímavostí a památek. V letní sezoně je Sázava  vyhledávaná řeka pro vodácké výlety.


Pokud chcete žít či trávit volný čas mimo město, rádi Vás přivítáme na  prohlídce.

Ing. Michal Regal

777 078 945

Podrobné informace:

michal-regal-realitni-makler-remax_edite

Plocha pozemku:

Garáž:

1001 m2

ANO

Typ nemovitosti

Domy a vily

Dispozice:

Podlaží v domě:

4+kk

1

Celková plocha:

102 m2

Stav objektu:

Vlastnictví:

Před rekonstrukcí

Osobní

Odpady:

Jímka

Plyn:

Voda:

ANO

Vodovod

Výtah:

NE

Sklep:

Druh objektu:

ANO

Smíšený

Adresa nemovitosti:

Habrek 21, Ledeč nad Sázavou

bottom of page