top of page

Prodej bytové jednotky 3+1 (75 m2) + komora na proti bytu (1,3 m2) a sklepní kóje.

PRODÁNO

Holandská 2505, Kladno

2 900 000,- Kč

Popis nemovitosti:

Kontakt na makléře:

Exkluzivně nabízíme byt v družstevním vlastnictví na rohu ulice  Holandská a Norská v lokalitě Kladno – Kročehlavy.    

Jedná se o nemovitost v družstevní vlastnictví, se splacenou anuitou, v  případě zájmu je možno převést byt do osobního vlastnictví (lze tedy  financovat hypotékou).   


Byt se nachází v pátém patře. Dispozičně je členěn na obývací pokoj (18  m2), kuchyň (12,4 m2), ložnici (14,6 m2) a dětský pokoj (12 m2). Dále  disponuje koupelnou s vanou a WC (2,6 m2 + 1,3 m2), koupelna je průchozí  a lze si z ní zkrátit cestu do kuchyně a opravdu velkorysou chodbou o  celkové výměře (14,2 m2). Byt je v původním stavu s umakartovým jádrem  avšak čistý a udržovaný.     


Další výhodou tohoto bytu je dispoziční flexibilita, veškeré příčky lze vybourat a upravit dispozici bytu, dle vlastních představ ve standardu  bydlení dnešní doby.   

V neposlední řadě, jistě stojí za zmínku aktuální náklady spojené s  užíváním bytu, kdy celkové náklady činí 3.530 ,- Kč (plus elektřina a  plyn dle vlastní spotřeby).  V přízemí domu je k dispozici kolárna - kočárkárna.  


Veškerá občanská vybavenost se nachází v  docházkové vzdálenosti,  obchody, restaurace, kavárny, pošta.  MŠ, ZŠ, v těsné blízkosti. Výborná  dostupnost veřejnou dopravou: MHD, autobusová zastávka směr Praha i  vlakové nádraží ve vzdálenosti 10 minut chůze.

Ing. Michal Regal

777 078 945

Podrobné informace:

michal-regal-realitni-makler-remax_edite

Plocha pozemku:

Garáž:

--

NE

Typ nemovitosti

Byty

Dispozice:

Podlaží v domě:

3+1

4

Celková plocha:

75 m2

Stav objektu:

Vlastnictví:

Dobrý

Družstevní

Odpady:

Kanalizace

Plyn:

Voda:

ANO

Vodovod

Výtah:

ANO

Sklep:

Druh objektu:

ANO

Panelový

Adresa nemovitosti:

Holandská 2505, Kladno

bottom of page