top of page

Prodej rodinného domu 3+1 (98 m2) + terasa (7,5 m2), s garáží a zahrádkou v Buštěhradě

PRODÁNO

Hřebečská 329/68, Buštěhrad

6 500 000,- Kč

Popis nemovitosti:

Kontakt na makléře:

Hledáte-li pro vaši rodinu dům v lokalitě s obslužností města, ale s  poklidem které nabízí prostředí života na vesnici, ve výborné dojezdové  vzdálenosti do Prahy, s garáží a příjemnou zahrádkou, tak tato  nemovitost je určena právě vám.  

Exkluzivně nabízíme na prodej rodinný dům (polovina dvojdomku se  samostatným  vchodem - viz. fotografie) v původním, velmi udržovaném stavu, o užitné ploše 98 m2 (plus terasa 7,5 m2) s garáží, zahrádkou a kolnou v žádané lokalitě Buštěhrad.   


Aktuální dispozici domu je 3+1 (lze upravit v rámci rekonstrukce na  4+1). V přízemí domu je situována předsíň, koupelna, chodba, kuchyně a  obývací pokoj. Přímo na proti vstupním dveřím se nachází vstup do  koupelny, ve které je vana, toaleta a plynový kotel. Kuchyně s okny do  zahrady nabízí dostatek prostoru i pro jídelní kout, na kuchyň navazuje  prosvětlený obývací pokoj.  

V 1.NP jsou dva průchozí pokoje, nyní řešeny jako ložnice a studentský  pokoj, dále pak prostorná chodba se vstupem na terasu a výhledem na  zahrádku. V patře je dostatek místa pro vybudování třech pokojů. Pod schodištěm do patra se nachází praktický sklep.   


Dům poskytuje příjemnou rodinou atmosféru a soukromí, kde se budete  cítit velmi příjemně. Nemovitost je napojena na veškeré inženýrské sítě. Vytápění a ohřev vody  je v domě řešen plynovým kotlem. Dům se nachází v původní zástavbě  rodinných domů. Výhodou lokality je skvělá dopravní dostupnost vůči  Praze. Nájezd na D7 do 3 minut od města, autobusové spoje jezdí na  Veleslavín a Zličín zhruba každých 20 minut. Autobusová zastávka je  vzdálená do 5 minut pěší chůze od domu.  Velkou devizou je plná občanská vybavenost, včetně mateřské a základní  školy, lidové školy umění, lékaře, zubního střediska, knihovny, dětského  centra. Dále se zde nachází několik dětských hřišť, fitness centrum,  obchody, dvě vinotéky a zámecká zahrada. V Buštěhradu je I řada dalších  kulturních spolků a dlouho fungující skautský oddíl. Najdete zde tedy  vyžití pro celou rodinu.  Pokud Vás nabídka zaujala, kontaktujte prosím makléře a neváhejte se  objednat na osobní prohlídku.  V případě více zájemců bude dům prodán nejvýhodnější nabídce.

Ing. Michal Regal

777 078 945

Podrobné informace:

michal-regal-realitni-makler-remax_edite

Plocha pozemku:

Garáž:

249 m2

ANO

Typ nemovitosti

Domy a vily

Dispozice:

Podlaží v domě:

3+1

1

Celková plocha:

105 m2

Stav objektu:

Vlastnictví:

Dobrý

Osobní

Odpady:

Kanalizace

Plyn:

Voda:

ANO

Vodovod

Výtah:

NE

Sklep:

Druh objektu:

ANO

Cihlový

Adresa nemovitosti:

Hřebečská 329/68, Buštěhrad

bottom of page