top of page

Prodej bytu v cihlovém domě 3+1 (59 m2), s garáží, sklepem a společnou oplocenou zahradou

PRODÁNO

Hřebečská 265, Buštěhrad, 273 43

5 220 000,- Kč

Popis nemovitosti:

Kontakt na makléře:

Exkluzivně nabízíme k prodeji byt o dispozici 3+1 po kompletní rekonstrukci, v ulici Hřebečská - Buštěhrad. Součástí prodeje je také zděná garáž (uvedená cena je včetně garáže) a sklep. K bytu je dále možnost využít společné oplocené zahrady.

Byt o podlahové ploše 59 m2 se nachází v třetím nadzemním podlaží cihlového domu bez výtahu. Má čtyři samostatné místnosti – obývací pokoj, ložnici, dětský pokoj a kuchyň. Ve všech obytných místnostech je položena plovoucí podlaha. Moderní koupelna s oknem je vybavena sprchovým koutem, toaletou a je zde také dostatek prostoru pro pračku a sušičku. Dveře do koupelny jsou posuvné do pouzdra a díky tomu má chodba větší prostor a využitelnost.

Dobrá poloha místností vůči světovým stranám, díky níž je v bytě vždy dostatek světla a zároveň je zde i v horkých letních měsících příjemná teplota. Obývací pokoj s ložnicí jsou orientovány na jihovýchodní stranu, kuchyň s koupelnou pak na severozápadní stranu a dětský pokoj na severojižní.

Vytápění bytu a ohřev teplé vody je řešeno vlastním plynovým kotlem, který je umístěn v uzavíratelném výklenku vedle kuchyňské linky.

K bytu náleží sklep v suterénu domu a k užívání je společná oplocená zahrada. Dům je udržovaný a čistý. Součástí prodeje je i zděná garáž (cca 20 m2), do které se současně vejde auto (škoda octavia) a motorka. Na pozemek ke garážím se vjíždí skrze vjezdová vrata s dálkovým ovládáním.

Výhodou lokality je skvělá dopravní dostupnost vůči Praze. Nájezd na D7 do 5 minut od města, autobusové spoje jezdí na Veleslavín a Zličín zhruba každých 20 minut. Autobusová zastávka je vzdálená do 2 minut pěší chůze od domu.

V Buštěhradu je veškerá občanská vybavenost, včetně mateřské a základní školy, lidové školy umění, lékaře, zubního střediska, knihovny, dětského centra. Dále se zde nachází několik dětských hřišť, fitness centrum, obchody, dvě vinotéky a zámecká zahrada, kde se během prázdnin koná letní kino. Je zde i řada dalších kulturních spolků a dlouho fungující skautský oddíl. Najdete tedy vyžití pro celou rodinu.

Pro více informací a sjednání prohlídky neváhejte kontaktovat makléře nabídky.

V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejvýhodnější nabídce.

Ing. Michal Regal

777 078 945

Podrobné informace:

michal-regal-realitni-makler-remax_edite

Plocha pozemku:

Garáž:

--

ANO

Typ nemovitosti

Byty

Dispozice:

Podlaží v domě:

3+1

3

Celková plocha:

59 m2

Stav objektu:

Vlastnictví:

Po rekonstrukci

Osobní

Odpady:

Kanalizace

Plyn:

Voda:

ANO

Vodovod

Výtah:

NE

Sklep:

Druh objektu:

ANO

Cihlová

Adresa nemovitosti:

Hřebečská 265, Buštěhrad, 273 43

bottom of page