top of page

Prodej chaty 45 m2 s terasou na vlastním pozemku 413 m2 v Hýskově

PRODÁNO

Hýskov ev. č. 96, 267 06 Hýskov

1 490 000,- Kč

Popis nemovitosti:

Kontakt na makléře:

Není chata, jako chata....​ Je-​li vaším snem trávit čas v úzkém kontaktu s přírodou, v klidu a v dobré dojezdové vzdálenosti do Prahy (Zličín) 20 min, Berouna 9 min, Kladna (cca 25 minut autem), tak tato chata je určena právě vám.​

Díky svému umístění poskytuje soukromí a potřebnou dávku klidu. V této chatě naleznete dostatek prostoru pro sebe, rodinu a přátele. Chata je ideální pro někoho, kdo hledá klid, odpočinek a soukromí. Obec Hýskov leží na hranici CHKO Křivoklátsko, místo tak vyniká čistotou ovzduší a osada je skryta před shonem rozšiřujících se měst.

Výhradně nabízíme chatu s terasou na zděné podezdívce. Chata stojí na převážně svažitém pozemku děleného do kaskád, díky kterým lze pozemek prakticky využívat například k pěstování ovoce a zeleniny. Na pozemku se dále nachází vzrostlé plodící stromy (broskvoň, ořešák), túje a keře.

Cesta k chatě je po obecní zpevněné komunikaci. Autem lze tedy pohodlně dojet až k chatě, kde zaparkují minimálně 2 auta.

K samotné chatě vedou schody. Před vchodem do chaty je rovná vydlážděná plocha, kde je umístěné posezení a místo je určené pro grilování s rodinou či přáteli.

Po vstupu do chaty se nachází kuchyňka se zázemím. Najdete zde vše potřebné od lednice, indukčního dvouvařiče, posezení až po dostatek úložného prostoru pro potraviny a spotřebiče.
Další navazující místností je obývací pokoj, ve kterém jsou umístěny funkční kamna na tuhá paliva k vytápění chaty v chladných dnech. Z obývacího pokoje vystoupáme po dřevěných schodech do patra, kde je dostatek místa pro 4 plnohodnotné lůžka a úložný prostor. Za obývacím pokojem se dále nachází koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Koupelna je průchozí a dá se z ní vyjít na druhou stranu pozemku, kde se dále nachází praktický kumbál k uskladnění věcí sloužících k údržbě chaty.

Pod chatou je zbudovaný prostor s pochozí střechou (ideální místo pro opalovaní s krásným výhledem do krajiny) sloužící k uskladnění 3 retenčních nádrží (3 x 1000 m3). Prostor je zateplen polystyrenem proti zamrzání. Do těchto nádrží je svedena dešťová voda, která se poté filtruje a mechanicky přečerpává do chaty jako voda užitková pro sprchování, splachování, nebo slouží jako voda na zalévání.

Pitnou vodu je třeba si do chaty dovést. Ideálně v plastovém barelu. Ten se poté umístí do prostoru pod kuchyň, odkud je pak pomocí čerpadla čerpán do kuchyně a z vodovodní baterie tak teče pitná voda. Pomocí „vychytávka Přemka Podlahy” lze dopravit těžké a objemné věci pohodlně až do chaty a to za pomocí lanovky. Případná námaha s donáškou pitné vody do chaty tak díky tomuto odpadá. Navíc pitnou vodu je možné čerpat z hydrantu u vjezdu do chatové oblasti.
(nemusí se tedy dovážet z daleka, hydrant je asi 200m)

V chatě je tedy zavedena elektřina, voda (filtrovaná užitková, ohřev v elektrickém průtokovém ohřívači) a odpady jsou svedeny do plastové jímky.

Do Hýskova lze dojet také vlakem po trati spojující Beroun a Rakovník.

Pokud Vás chata zaujala neváhejte kontaktovat makléře nabídky.

Ing. Michal Regal

777 078 945

Podrobné informace:

michal-regal-realitni-makler-remax_edite

Plocha pozemku:

Garáž:

413 m2

NE

Typ nemovitosti

Chaty a rekreační objekty

Dispozice:

Podlaží v domě:

2+1

-

Celková plocha:

45 m2

Stav objektu:

Vlastnictví:

Dobrý

Osobní

Odpady:

Jímka

Plyn:

Voda:

NE

Dešťová

Výtah:

NE

Sklep:

Druh objektu:

NE

Smíšený

Adresa nemovitosti:

Hýskov ev. č. 96, 267 06 Hýskov

bottom of page