top of page

Chata 2+kk v Hlásné Třebani, vlastní pozemek

PRODÁNO

K Berounce, Hlásná Třebaň

1 140 000,- Kč

Popis nemovitosti:

Kontakt na makléře:

Ve známé obci Hlásná Třebaň nabízíme exkluzivně k prodeji rekreační  zděnou chatu na vlastním oploceném pozemku. Celková plocha pozemku činí  346 m2, z toho zastavěná plocha je 42m2, užitná plocha chaty 35 m2.  Chata byla postavena v roce 2006 a před povodněmi je chráněna pomocí  vyvýšených základů o cca 1 metr.

 

Obytnou část udržované chaty tvoří obývací pokoj s kuchyňským koutem, na který navazuje ložnice. Dále je u  chaty samostatná technická místnost (dílna) a toaleta, do kterých vcházíme ze zahrady. Odpadní voda je svedena do jímky. Voda ze společné  studny je zavedena do kuchyně, v blízké budoucnosti by mělo být možné napojení na místní vodovod. Vytápění je řešeno kamny na tuhá paliva v  ložnici (zděný komín). Ve všech místnostech je zavedena el. energie 230  V, v dílně také 400 V.  


Jednou z největších výhod chaty je její umístění. Z Prahy-Zličína  dojedeme autem k chatě za cca 30 minut, nebo za stejný čas můžeme využít  příměstský vlakový spoj S7 (Praha hl.n. – Smíchov – Zadní Třebaň). Z  nádraží dojdeme do chaty přes lávku jen za 5 minut. Ve stejné  vzdálenosti od  chaty je i obchod s potravinami COOP.   


Okolí Hlasné Třebaňe - CHKO Český kras (Hrad Karlštejn, Koněpruské  jeskyně), je ideálním místem pro výlety do přírody, případně  cykloturistiku. Rybáři jistě ocení možnost chytat ryby hned za vrátky.

Ing. Michal Regal

777 078 945

Podrobné informace:

michal-regal-realitni-makler-remax_edite

Plocha pozemku:

Garáž:

346

NE

Typ nemovitosti

Chaty a rekreační objekty

Dispozice:

Podlaží v domě:

2+kk

1

Celková plocha:

35 m2

Stav objektu:

Vlastnictví:

Dobrý

Osobní

Odpady:

Jímka

Plyn:

Voda:

NE

Studna

Výtah:

NE

Sklep:

Druh objektu:

NE

Cihlový

Adresa nemovitosti:

K Berounce, Hlásná Třebaň

bottom of page