top of page

Prodej rodinného domu (174 m2) po částečné rekonstrukci s velkou dílnou, Křenek

PRODÁNO

Křenek 65, Křenek

4 250 000,- Kč

Popis nemovitosti:

Kontakt na makléře:

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům po stylové rekonstrukci se  sklípkem a prostornou garáží v obci Křenek. V rámci rekonstrukce, která  proběhla před 5 lety byla zhotovena - nová dřevěná okna, elektřina,  podlahy, podlahové vytápění, hliněné vnitřní omítky, vchodové dveře,  přístavba prostorné dílny aj. 


Nemovitost je vzdálena pouhých 8 minut  jízdy od Exitu 14 dálnice D10 a města Brandýs Nad Labem - Stará  Boleslav.   


Ve vstupní chodbě nalezneme přípravu pro možné schodiště do případné  podkrovní vestavby. Z chodby lze vejít do ložnice, kuchyně a koupelny.  Na ložnici s výhledem a dostatkem světla díky velkoformátovým, posuvným  dveřím , navazuje prostorná šatna, ve které uložíte vše potřebné. V levé  části domu od chodby se nachází kuchyně, jídelní kout a velký obývací  pokoj. Tyto místnosti na sebe navazují a hlavní obytný prostor je tak  srdcem domu, se zachováním členitosti v jednotlivých částech. V koupelně  s toaletou, lze využít sprchový kout a dále je zde příprava pro  samostatně stojící vanu. Na stěnách je ekologická hliněná omítka a v  celém domě keramická dlažba.  V rámci prodeje je možné přenechat projekt pro další obytné místnosti v podkroví.   


Vytápění domu je řešeno podlahovým vytápěním v celém domě (elektrický  kotel) v kombinaci s tuhými palivy v obývacím pokoji (krbová kamna).  Jako zdroj vody slouží studna.  Teplou vodu zajišťuje bojler. Nemovitost  je napojena na místní kanalizaci.    


Rodinný dům nalezneme v polabské nížině, pouhých 5 minut chůze od řeky  Labe (RD není v záplavovém území!). Okolí Křenku je známo především pro  mnoho krásných přírodních jezer, vhodných ke koupání (jezero Ovčáry,  Lhota, Nová pískova a další). Veškerou občanskou vybavenost nalezneme v  sousedních městech Kostelec nad Labem, nebo Brandýs nad Labem. Do Prahy  na Černý most dojedeme autem za pouhých 20 minut.  PENB se aktuálně zpracovává, po jeho vyhotovení bude údaj aktualizován.

Ing. Michal Regal

777 078 945

Podrobné informace:

michal-regal-realitni-makler-remax_edite

Plocha pozemku:

Garáž:

1200 m2

NE

Typ nemovitosti

Domy a vily

Dispozice:

Podlaží v domě:

3+kk

1

Celková plocha:

174 m2

Stav objektu:

Vlastnictví:

Po rekonstrukci

Osobní

Odpady:

Kanalizace

Plyn:

Voda:

NE

Studna

Výtah:

NE

Sklep:

Druh objektu:

NE

Smíšený

Adresa nemovitosti:

Křenek 65, Křenek

bottom of page