Prodej bytu 2+1 (56 m2) v osobním vlastnictví s balkónem, Praha 10, Vršovice

3 955 000,- Kč

Kubánské nám. 1327, 100 00 Praha 10-Vršovice, Česko

PRODÁNO

press to zoom

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/20

Popis nemovitosti:

Kontakt na makléře:

Exkluzivně nabízíme k prodeji byt o dispozici 2+1 ve  4. patře cihlového domu na Kubánském náměstí. Byt je v původním udržovaném stavu a je možné v něm ihned bydlet, nicméně celkově je spíše určen k rekonstrukci dle přání a představ nového majitele s možnou změnou dispozice.   


Dispozice a popis:  Ve vstupní chodbě, ze které lze vejít kuchyně, obývacího pokoje, na  samostatnou toaletu a do koupelny, nalezneme vestavnou skříň a  bezpečnostní dveře. Okna obývacího pokoje jsou orientována na jih do velmi klidného vnitrobloku. Není zde tedy žádný hluk od aut z ulice. V  této místnosti se také nachází vstup na balkón. Okna kuchyně a ložnice  jsou orientována na sever s výhledem na Kubánské náměstí.  Vytápění bytu je řešeno radiátory s dálkovým přívodem tepla a odpočtem spotřeby na  jednotlivých radiátorech. Dále je možné využít centrální přívod plynu na  vaření. K bytu patří samostatný úložný sklepní prostor.   


Měsíční náklady činí 1898 Kč/měsíc + položky dle spotřeby (studená a  teplá voda, elektřina, plyn, teplo).  V domě je nový výtah, plastové stoupačky pro studenou i teplou vodu a  odpady. V bytě nalezneme plastová okna a milovníci dřevěných podlah  jistě ocení dřevěné parkety aktuálně ukryté pod koberci.  

Lokalita:  Kubánské náměstí patří k nejdůležitějším veřejným prostorům městské  části Prahy 10. Jsou zde provozovány farmářské trhy a proběhla  rekonstrukce tramvajové trati. V místě je kompletní občanská vybavenost –  mateřská školka, základní škola, Fakultní nemocnice Královské  Vinohrady, pošta, nákupní středisko Eden, sportovní areál Slávia. Na  náměstí nalezneme tramvajové stanice linky 6,7,15,22,24 a ve vzdálenosti  2 zastávek tramvaje stanici metra trasy A - Strašnická.

Ing. Michal Regal

777 078 945

Podrobné informace:

Typ nemovitosti

Dispozice:

Podlaží v domě:

Byty

2+1

4

Celková plocha:

Stav objektu:

Vlastnictví:

56 m2

Před rekonstrukcí

Osobní

michal-regal-realitni-makler-remax_edite

Odpady:

Kanalizace

Plyn:

ANO

Voda:

Vodovod

Výtah:

ANO

Sklep:

ANO

Druh objektu:

Cihlový

Plocha pozemku:

Garáž:

--

NE

Adresa nemovitosti:

Kubánské nám. 1327, 100 00 Praha 10-Vršovice, Česko