top of pageVenkovský rodinný dům 5+kk, částečně podsklepený, s pozemkem 730 m2, Kublov

PRODÁNO

Kublov 150, Kublov

4 000 000,- Kč

Popis nemovitosti:

Kontakt na makléře:

Exkluzivně nabízíme  k prodeji nemovitost venkovského rodinného domu  určeného k celkové rekonstrukci.  


Krásná krajina a nerušené prostředí je to, co dodává této nemovitosti na  jedinečnosti. Obec Kublov se nachází ve Středočeském kraji v nádherném  prostředí chráněné krajinné oblasti Křivoklátsko, ve vzdálenosti 16 km  od Berouna a přibližně ve stejné vzdálenosti od Hořovic. V případě, že  chcete žít na vesnici v prostředí s čistým vzduchem, obklopeni lesy,  barevnými poli, za zpěvu ptáků,  avšak nedaleko větších měst s kompletní občanskou vybaveností, neměli byste tuto nabídku přehlédnout.   


Stávající dispozice domu je 5+kk a jeho celková obytná plocha činí 110  m2. V přízemí se  nachází 3 hlavní místnosti oddělené vstupní chodbou,  na jednu z místností navazují 2 menší samostatné průchozí prostory (v  minulosti užívány jako kuchyně a špajz). Z chodby pak po schodišti  vystoupáme do patra, kde jsou další dvě samostatné neprůchozí ložnice.  

Dům je částečně podsklepen, do  půdního prostoru se lze dostat bočním  vstupem z dvorku.  Základem hospodářské části, která je stavebně napojena na obytnou část  domu, jsou dvě oddělené místnosti (první větší se užívala pro uskladnění věcí sloužících k obhospodařování domu a  v druhé menší je umístěna  udírna).  

Z inženýrských sítí jsou k dispozici, elektřina, vodovod, kanalizace a  kopaná studna s dostatkem vody pro zalévání zahrady. Aktuálně je v domě  rozvedena voda jen v jedné místnosti. Vytápění bylo řešeno lokálně kamny  na tuhá paliva a přímotopy. 


V obci je mateřská škola a pošta,  zásobování obce zajišťují 2 prodejny smíšeného zboží, řeznictví a 2  restaurace.  Dále v obci nalezneme několik místních řemeslníků, dva aktivní sportovní  spolky a spolek dobrovolných hasičů, ostatní veškerá občanská  vybavenost se nachází v cca 1,5 km vzdálené obci Broumy.  Pokud chcete žít či trávit volný čas mimo město, rádi Vás přivítáme na  prohlídce.     


V případě vícero zájemců si majitel vyhrazuje právo vybrat si zájemce  podle jím zvolených kritérií.

Ing. Michal Regal

777 078 945

Podrobné informace:

michal-regal-realitni-makler-remax_edite

Plocha pozemku:

Garáž:

730 m2

NE

Typ nemovitosti

Domy a vily

Dispozice:

Podlaží v domě:

5+kk

1

Celková plocha:

110 m2

Stav objektu:

Vlastnictví:

Před rekonstrukcí

Osobní

Odpady:

Kanalizace

Plyn:

Voda:

NE

Vodovod

Výtah:

NE

Sklep:

Druh objektu:

ANO

Cihlový

Adresa nemovitosti:

Kublov 150, Kublov

bottom of page