top of page

Prodej chaty pro trvalé bydlení, 3+kk (70 m2) v blízkosti jezera a borového lesa

PRODÁNO

U Jezera 127, Lhota

5 055 000,- Kč

Popis nemovitosti:

Kontakt na makléře:

Není chata, jako chata.... Je-li vaší touhou trávit čas v úzkém kontaktu s přírodou, v dobré dojezdové vzdálenosti do Prahy (Černý Most cca 20 min), Brandýs nad Labem-Stará Boleslav (cca 14 min autem) a navíc hned u jezera, tak tato nemovitost je určena právě vám. 


Nemovitost není jedinečná jen svou polohou, ale také možnostmi, které nabízí. Chatu lze užívat celoročně či ji upravit k trvalému bydlení. V přízemí zděné chaty se nachází prostorná společenská místnost s krbem využívaná jako obývací pokoj, součástí místnosti je i kuchyň s odděleným jídelním koutem. Z obývacího pokoje lze vstoupit přes terasu přímo na zahradu. K dispozici jsou 2 terasy, hned u vchodu je terasa, která díky konstrukčnímu řešení střechy a vzrostlé zeleni poskytuje příjemný stín i v těch nejslunečnějších dnech, druhá z teras nabízí spousty místa a je tak ideální pro posezení s přáteli či rodinou. Praktické je i umístění, skrze přilehlé kuchyňské okno, lze připravené pokrmy podávat takřka rovnou na stůl. V přízemí se dále nachází vstupní chodba s úložným prostorem, koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Po dřevěných schodech z masivu vystoupáme do patra, v patře se nachází 2 samostatné ložnice. První z ložnic má k dispozici prostorný balkon a i zde se dá příjemně posedět a užít si krásný výhled, druhá z ložnic disponuje výklopnými schody, po kterých se dostaneme do půdního prostoru, aktuálně využívaného, jako jednoduchá ložnička pro malé děti.


Chata stojí na vlastním rovinatém pozemku o celkové výměře 776 m2. Z inženýrských sítí jsou k dispozici vodovod a elektřina, odpady jsou svedeny do kanalizace. Jedná se o jednu z nejznámějších rekreačních oblastí pro Prahu a celé okolí. Hluboké jezero s čistou vodou - ideální místo pro koupání a rekreaci, které vzniklo na místě bývalé štěrkopískovny. Pro milovníku golfu se cca 5km od nemovitosti nachází Golf klub Stará Boleslav.

Ing. Michal Regal

777 078 945

Podrobné informace:

michal-regal-realitni-makler-remax_edite

Plocha pozemku:

Garáž:

776 m2

NE

Typ nemovitosti

Chaty a rekreační objekty

Dispozice:

Podlaží v domě:

3+1

2

Celková plocha:

70 m2

Stav objektu:

Vlastnictví:

Velmi dobrý

Osobní

Odpady:

Kanalizace

Plyn:

Voda:

NE

Vodovod

Výtah:

NE

Sklep:

Druh objektu:

NE

Cihlový

Adresa nemovitosti:

U Jezera 127, Lhota

bottom of page