top of page

Klasický venkovský rodinný dům, se zahrada cca 1200 m2, Lhotka u Svinař

PRODÁNO

Lhotka 16, Svinaře

4 084 000,- Kč

Popis nemovitosti:

Kontakt na makléře:

Exkluzivně nabízíme  k prodeji nemovitost klasického rodinného domu  určeného k rekonstrukci.  Krásná krajina a nerušené prostředí je to, co dodává této nemovitosti na  jedinečnosti. V těsném sousedství koně (stáj Bílý kámen), nádherný výhled do okolní krajiny, vzrostlé stromy, to vše vás nadchne.  

Nemovitost je vhodná pro ty, kterým dává smysl žít na vesnici a slyšet  zpěv ptáků,  avšak nedaleko větších měst Praha 25 km, Beroun 17 km, vlak  na Prahu v Zadní Třebani - 5 min.  Celková užitná plocha nemovitosti činí 115 m2. 


Nemovitost sestává z  obytné části (71 m2) a části hospodářské (44 m2). Obytné prostory jsou  dispozičně členěny jako 2+1 a sestávají se z  prostorného pokoje,  kuchyně a ložnice. Základem hospodářské části je garáž a prostor pro  uskladnění věcí sloužících k obhospodařování domu a rozsáhlého pozemku.  Nemovitost skýtá možnost půdní vestavby, díky které je možné navýšit  celkovou užitnou/obytnou plochu až na 200m2, vše bude záležet na  potřebách a vkusu budoucího majitele.   


Předmětem prodeje je rodinný dům a pozemek s celkovou výměrou cca 1200  m2, v případě zájmu je však možné si přikoupit jeden, případně dva  přilehlé sousední pozemky určené k rodinné zástavbě. Ty mají velikost  cca 1050 m2 každý. Viz plánek ve fotodokumentaci. Celková výměra pozemku  tedy může činit až 3386 m2.  Z inženýrských sítí jsou k dispozici elektřina, plynová přípojka, kopaná  studna. V domě není rozvedena voda a vzhledem k tomu, že nemovitost  byla využívána rekreačně, nejsou zde řešeny ani odpady. Ty se do  nejbližší budoucnosti dají řešit jímkou, septikem, případně ČOV.  V současné době je v jednání výstavba vodovodu, již je vydáno stavební  povolení. Aktuálně se řeší podání žádosti o financování výstavby z  dotačních programů EU. Samotná realizace vodovodu cca do 1 roka či do 2  let.  


Lhotka je součástí obce Svinaře. Zde je mateřská škola, konzum, Česká  pošta, knihovna, sportovní areál a několik restaurací. Vlakové spojení  do prahy ze Zadní Třebaně - 5 minut.

Ing. Michal Regal

777 078 945

Podrobné informace:

michal-regal-realitni-makler-remax_edite

Plocha pozemku:

Garáž:

1200 m2

ANO

Typ nemovitosti

Byty

Dispozice:

Podlaží v domě:

2+1

1

Celková plocha:

115 m2

Stav objektu:

Vlastnictví:

Před rekonstrukcí

Osobní

Odpady:

Bez odpadů

Plyn:

Voda:

NE

Studna

Výtah:

NE

Sklep:

Druh objektu:

NE

Cihlový

Adresa nemovitosti:

Lhotka 16, Svinaře

bottom of page