top of page

Velkoryse řešený byt s dispozicí 2+kk o velikosti 67 m2, s terasou 12 m2 a garážovým stáním

PRODÁNO

Musílkova 1303, Praha

7 150 000,- Kč

Popis nemovitosti:

Kontakt na makléře:

Exkluzivně nabízíme byt v osobním vlastnictví v části Praha – Košíře,  postaven v roce 2011 v projektu „Rezidence NA CIBULCE“ společností YIT.   


Nemovitost odpovídá  potřebám moderního bydlení, které v sobě kombinuje  praktičnost, design, skvělou dopravní dostupnost i občanskou  vybavenost.    


Byt se nachází v 1.NP. Dispozice bytu je 2+kk s plochou 67 m2 plus  prostorná terasa 12 m2, jedno garážové stání (garážový zakladač) a zděný  sklep.   Při vstupu do nemovitosti vejdeme do chodby, ze které se vchází do všech  místností.  Největší místností v bytě je velkorysý obývací pokoj s  výhledem do zeleně a s částečně odděleným kuchyňským koutem, který je  vybaven kuchyňskou linkou na míru a je tak prakticky využit veškerý  prostor.  Další místností v bytě je ložnice, kde nový majitel jistě ocení nejen  vestavěnou šatnu, též na míru, která nabízí dostatek úložného prostoru,  ale také  i výstup na terasu.  Terasa poskytuje dostatek místa na  příjemné posezení. Dále je byt vybaven koupelnou s vanou  a samostatnou  toaletou s umyvadlem. 


 Dům má pouze 17 bytů, podzemní garáže, zděné sklepy a bezpečnostní  dveře. Dům je zasazen do stávající rezidenční zástavby, čímž plně  profituje z již zavedené infrastruktury, je ovšem stranou hluku a shonu  metropole.  Veškerá občanská vybavenost v místě. Tramvajová stanice Kavalírka  pouhých 5 minut chůze od domu. Odtud lze dojet tramvají číslo 9, 10, 15,  16 na Anděl za 7 minut.  Mateřská škola Slunéčko 10 minut chůze od  bytu, Základní škola Nepomucká dokonce jen 5 minut chůze od domu.  


Městský obvod Prahy 5 a konkrétně Košíře se mohou pochlubit jednou z  největších koncentrací parků a přírodních památek.   


V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejvýhodnější nabídce. 

V případě zájmu o prohlídku neváhejte kontaktovat makléře nabídky a  domluvit si osobní prohlídku bytu.

Ing, Michal Regal

777 078 945

Podrobné informace:

michal-regal-realitni-makler-remax_edite

Plocha pozemku:

Garáž:

--

ANO

Typ nemovitosti

Byty

Dispozice:

Podlaží v domě:

2+kk

1

Celková plocha:

67 m2

Stav objektu:

Vlastnictví:

Velmi dobrý

Osobní

Odpady:

Kanalizace

Plyn:

Voda:

Vodovod

Výtah:

Sklep:

Druh objektu:

ANO

Skeletový

Adresa nemovitosti:

Musílkova 1303, Praha

bottom of page