top of page

Prodej řadového rodinném domu s terasou

PRODÁNO

Na Blížce 122, Cerhovice

1 599 000,- Kč

Popis nemovitosti:

Kontakt na makléře:

V exkluzivním zastoupení nabízíme k prodeji řadový, rodinný dům s  prostornou terasou v městysu Cerhovice.  


Dispozice domu: Vchodem z ulice vcházíme do chodby, na jejímž konci nalezneme toaletu a  koupelnu. Z chodby lze vejít na terasu a dále do obývacího pokoje s  kuchyňským koutem. Na obývací pokoj navazuje druhá místnost, ze které  je možné také vyjít na terasu. Na té budete mít 100% soukromí a zejména v  letních měsících jí můžete využít například pro grilování a odpočinek na  slunci. V případě potřeby je možné zvětšit obytnou plochu vestavbou  dalších pokojů do podkroví domu.   


Dům je zateplen a má plastová okna, díky tomu dosahuje energetické  náročnosti třídy D. Podlahovou krytinu tvoří keramická dlažba a PVC. Vytápění je řešeno plynovým kotlem s rozvodem tepla do radiátorů.   


Nemovitost se prodává jako částečně zařízená: kuchyňská linka se  spotřebiči Bosch (plynová deska, myčka nádobí, pečící trouba, odsavač  par), lednice, kuchyňská skříňka, rozkládací sedací souprava, šatní  skříň. To ocení především zájemci, kteří uvažují o koupi nemovitosti pro  investici - na pronájem.   


Popis lokality: Městys Cerhovice leží na poloviční vzdálenosti mezi Prahou a Plzní na  trase dálnice D5. Dálniční křižovatka Cerhovice je vzdálena 1 km od  náměstí  V obci je kompletní občanská vybavenost, najdete zde tedy obchodní  centrum, lékárnu, ordinace praktického a dětského lékaře, stomatologii,  Základní Mateřskou školu, fotbalové hřiště, hřiště ledního hokeje,  sokolovnu a také třeba rozhlednu.

Ing. Michal Regal

777 078 945

Podrobné informace:

michal-regal-realitni-makler-remax_edite

Plocha pozemku:

Garáž:

--

NE

Typ nemovitosti

Domy a vily

Dispozice:

Podlaží v domě:

2+kk

1

Celková plocha:

56 m2

Stav objektu:

Vlastnictví:

Dobrý

Osobní

Odpady:

Kanalizace

Plyn:

Voda:

ANO

Vodovod

Výtah:

NE

Sklep:

Druh objektu:

NE

Cihlový

Adresa nemovitosti:

Na Blížce 122, Cerhovice

bottom of page