top of page

Byt 4+kk (100 m2), 2 lodžie, ulice Na Horizontu – Králův Dvůr

PRODÁNO

Na Horizontu 478, Králův Dvůr

4 900 000,- Kč

Popis nemovitosti:

Kontakt na makléře:

Exkluzivně nabízíme byt v osobním vlastnictví v oblíbené lokalitě na  Horizontu ve městě Králův Dvůr.   


Byt se nachází v čtvrtém patře z pěti. Dispozice 4+kk o ploše 100 m2 a k  tomu velkoformátové okna a dvě lodžie s výhledem na celé okolí jsou  nesporné benefity tohoto prostorného a vzdušného bytu.   

Středem bytu je prostorná vstupní hala  s chodbou (12,8 m2), ze které se  vchází do všech pokojů  a jedné z koupelen. Všechny pokoje jsou  neprůchozí.  Dominantní místností bytu je  obývací pokoj s kuchyňským  koutem o celkové ploše (38 m2). Vzhledem  k velikosti je zde prostor jak  pro jídelní kout, který uspokojí i větší rodinu, tak i pro relaxační  část, kde se může celá rodina bez problémů sejít pohromadě. Jako bonus  lze přímo z obývacího pokoje vyjít na lodžii (4 m 2) a kochat se  nádherným výhledem do okolí.   

Součástí největší z ložnic (17,2 m2) je i koupelna s vanou a WC (3,6  m2), poskytuje tak tedy dostatek soukromý což jistě ocení každý. Druhá  ložnice má výměru (11,7 m2) a jejím benefitem je vstup na druhou z  lodžií (5,4 m2). Obě lodžie disponují dostatkem místa pro umístění  posezení a např. malou bylinkovou  zahrádku. Poslední z ložnic o výměře  (11,6) může sloužit jako další dětský pokoj či pracovna, hned vedle  se  nachází druhá z koupelen, která je též vybavena vanou a  je zde prostor i  pro pračku a sušičku. Za dalšími dveřmi se pak nachází samostatné WC.  


Díky své poloze se jedná o bydlení v klidné části Králova Dvora, u  vilové čtvrti plné zeleně a s nedalekými lesy. V blízkosti je obchodní  centrum, Poliklinika, MŠ a ZŠ, soukromá ZŠ i nájezd na dálnici D5.  Nedaleko je také zastávka autobusů a MHD. Pro milovníky sportu je v  blízkosti víceúčelové sportovní centrum. Za kulturou je možné, kromě  Králova Dvora, dojet do Berouna, Prahy, anebo se toulat po starobylých  památkách v okolí – Karlštejn, Křivoklát, Točník.

Ing. Michal Regal

777 078 945

Podrobné informace:

michal-regal-realitni-makler-remax_edite

Plocha pozemku:

Garáž:

--

NE

Typ nemovitosti

Byty

Dispozice:

Podlaží v domě:

4+kk

4

Celková plocha:

100 m2

Stav objektu:

Vlastnictví:

Velmi dobrý

Osobní

Odpady:

Kanalizace

Plyn:

Voda:

ANO

Vodovod

Výtah:

Sklep:

Druh objektu:

Skeletový

Adresa nemovitosti:

Na Horizontu 478, Králův Dvůr

bottom of page