top of page

Rodinný dům s jedinečným výhledem 3+1, s pozemkem 430m2, Tetín u Berouna

PRODÁNO

Na Parkáně 134, Tetín

5 300 000,- Kč

Popis nemovitosti:

Kontakt na makléře:

Exkluzivně nabízíme  k prodeji rodinný dům k rekonstrukci. Krásná krajina, krásný výhled a nerušené prostředí je to, co dodává této nemovitosti na jedinečnosti. Ze zahrady je stejně úžasný pohled na údolí řeky Berounky, jako ze známé Tetínské vyhlídky. Dům je vhodný pro lidi, kteří hledají klid vesnice, avšak s výhodami nedalekých velkých měst - Berouna (2km), Prahy (25 km).


Dům v současné době nabízí dispozici 3+1 s obytnou plochou 65 m2. U domu je též  garáž a kolna/dílna o ploše 30 m2. Samotná zahrada je o velikosti 302 m2 (celý pozemek i se zastavěnou plochou 430 m2). 

Obytné prostory sestávají z obývacího pokoje, ložnice, pokoje pro hosty a kuchyně. Sociální zázemí tvoří koupelna s vanou, toaleta je umístěna samostatně. Základem hospodářské části je garáž a prostor pro uskladnění věcí sloužících k údržbě zahrady, též využíván jako dílna.


Dům skýtá možnost půdní vestavby, díky které je možné navýšit celkovou užitnou/ obytnou plochu, vše dle potřeb a vkusu budoucího majitele. 


Dům je napojen na všechny sítě - vodovod, kanalizace, elektřina i plyn. Vytápění je řešeno ústředním topením s ohřevem v plynovém kotly Protherm, okna dřevěná, teplá voda řešena el. bojlerem.  V domě jsou do jednotlivých místností nové rozvody topení (v mědi), nové rozvody teplé a studené vody (v plastu) a nové odpadní potrubí do kanalizace. 


Tetín je vzdálen asi 2 kilometry východně od okresního města Beroun nad řekou Berounkou. Svým obyvatelům nabízí základní občanskou vybavenost a dobrou dopravní obslužnost. V obci je mateřská a základní škola, obchod s potravinami, vinotéka, farm-shop, hospůdka a také zde působí nespočet různých spolků a sdružení.


Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte kontaktovat makléře nemovitosti pro sjednání osobní prohlídky. 


V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejvýhodnější nabídce.

Ing. Michal Regal

777 078 945

Podrobné informace:

michal-regal-realitni-makler-remax_edite

Plocha pozemku:

Garáž:

430 m2

ANO

Typ nemovitosti

Domy a vily

Dispozice:

Podlaží v domě:

3+1

1

Celková plocha:

95 m2

Stav objektu:

Vlastnictví:

Před rekonstrukcí

Osobní

Odpady:

Kanalizace

Plyn:

Voda:

ANO

Vodovod

Výtah:

NE

Sklep:

Druh objektu:

NE

Cihlový

Adresa nemovitosti:

Na Parkáně 134, Tetín

bottom of page