top of page

Prodej chalupy se stodolou a pozemkem 245 m² v obci Nepřejov - Dolní Hbity, okres Příbram

NA PRODEJ

Nepřejov 19, 262 63 Dolní Hbity - Nepřejov

2 650 000,- Kč

Popis nemovitosti:

Kontakt na makléře:

Ve výhradním zastoupení majitele vám nabízíme dům k rekreaci, popř. trvalému bydlení v malebné obci Nepřejov - Dolní Hbity, okres Příbram. Jedná se o malou vísku v které je současně evidováno 35 adres. Nabízená chalupa je umístěna ve slepé ulici a tak nikým a ničím nerušený klid je tu zaručen. Jedná se o starší domek se zahrádkou v původní zástavbě obce na pozemku o celkové ploše 245 m².

Láká-li vás klid s možností výletů a procházek, tak tento dům je pro vás to pravé, okolí střídají zalesněné kopce i louky s dech beroucími výhledy. Přímo Nepřejovem prochází Evropská dálková trasa E10 – (pěšky Českem od severu k jihu), je zde plno památek a vodní nádrž Orlík je 8 minut od chalupy.

Dispozice domu je 2+1. Za vstupními dveřmi se nachází předsíň, kde je dostatek místa pro odkládání oblečení a obuvi. Z předsíně se vstupuje do chodby, ze které se vchází do obývacího pokoje, samostatného WC, koupelny a kuchyně. V obývacím pokoji jsou krbová kamna. Koupelna disponuje rohovou vanou, umyvadlem a úložným prostorem. Kuchyně je dostatečně prostorná a plně vybavená. Je zde nová kuchyňská linka, lednice, elektrický dvouvařič, jídelní kout a kamna pro vytápění kuchyně a sousední ložnice. Z kuchyně se vchází do posledního pokoje (ložnice, která je aktuálně uzpůsobena pro 4 osoby). Přímo z kuchyně lze vyjít na vydlážděnou terasu, která nabízí příjemné posezení.

Na dům navazuje prostorná stodola, aktuálně využívaná jako dílna a na uskladnění věcí potřebných na údržbu zahrady.

Dům doporučujeme k rekreačnímu užívání vzhledem k poklidné atmosféře a krásné přírodě kolem, ale zároveň je možné dům s číslem popisným užívat celoročně. Vybavenost v nedalekých Dolních Hbitech 3 km – ZŠ a MŠ Dolní Hbity, Pošta, Lékaři. Kompletní vybavenost v obci Příbram, která je vzdálena 15 km.

Dům je napojen na elektřinu (230 V a 400V), odpady svedeny do jímky, voda z obecního vodovou a také vlastní kopaná studna.

Pro další informace a sjednání osobní prohlídky neváhejte kontaktovat makléře. Těšíme se na vás při prohlídce.

Ing. Michal Regal

777 078 945

Podrobné informace:

michal-regal-realitni-makler-remax_edite

Plocha pozemku:

Garáž:

245 m2

NE

Typ nemovitosti

Chaty a rekreační objekty

Dispozice:

Podlaží v domě:

2+1

-

Celková plocha:

67 m2

Stav objektu:

Vlastnictví:

Dobrý

Osobní

Odpady:

Septik / Jímka

Plyn:

Voda:

NE

Studna

Výtah:

NE

Sklep:

Druh objektu:

ANO

Smíšený

Adresa nemovitosti:

Nepřejov 19, 262 63 Dolní Hbity - Nepřejov

bottom of page