top of page

Byt 3+kk (67 m2) se zastřešeným balkónem (5 m2) v ulici Oranžová – Chrášťany

PRODÁNO

Oranžová 216, Chrášťany

5 641 000,- Kč

Popis nemovitosti:

Kontakt na makléře:

Exkluzivně nabízíme byt v osobním vlastnictví v těsné blízkosti Prahy v  obci Chrášťany s výbornou dopravní dostupností a v dojezdové vzdálenosti  5 minut od Prahy - Zličína. K nabízenému bytu lze koupit za příplatek +  400 000,- Kč plnohodnotnou garáž (17 m2) pro jeden osobní automobil v  suterénu domu (v inzerované ceně není cena garáže zahrnuta).   


 Byt se nachází ve třetím patře ze tří v domě bez výtahu. Dispozice bytu  je 3+kk s plochou 62 m2 a k tomu prostorný zastřešený balkon dřevěnou  pergolou (5 m2)  s možností posezení, dále pak zděný sklep o velikosti 6  m2.   

Při vstupu do nemovitosti vejdeme do předsíně, ze které se vchází do  prostorné koupelny vybavené rohovou vanou a toaletou, je zde také   dostatek místa jak pro pračku, tak pro sušičku na prádlo.   

Dalšími dveřmi vstoupíme do útulného obývacího pokoje, který je dle  moderních standardů dnešní doby propojen s plně vybavenou kuchyní. V  obývacím pokoji je dostatek místa pro jídelní stůl a pracovní kout. Na  obývací pokoj navazují dva samostatné neprůchozí pokoje a to ložnice, a  slunný dětský pokoj. Orientace oken dětského pokoje, obývacího pokoje a  kuchyně je na jižní stranu, orientace oken ložnice na východní stranu.   


Další výhodou této bytové jednotky  je přilehlé dětské hřiště a pergola s  posezením sloužící výhradně pro obyvatele  přilehlých nemovitostí , vše  vzniklo jako součást daného bytového projektu. Dům byl kolaudován v  roce 2013.   


 V obci je veškerá občanská vybavenost včetně nově vybudovaného sport  centra.  V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejvýhodnější nabídce.  Pokud Vás nemovitost zaujala, neváhejte kontaktovat makléře nabídky pro  sjednání osobní prohlídky.

Ing. Michal Regal

777 078 945

Podrobné informace:

michal-regal-realitni-makler-remax_edite

Plocha pozemku:

Garáž:

--

NE

Typ nemovitosti

Byty

Dispozice:

Podlaží v domě:

3+kk

3

Celková plocha:

67 m2

Stav objektu:

Vlastnictví:

Velmi dobrý

Osobní

Odpady:

Kanalizace

Plyn:

Voda:

Vodovod

Výtah:

NE

Sklep:

Druh objektu:

ANO

Cihlový

Adresa nemovitosti:

Oranžová 216, Chrášťany

bottom of page