top of page

Prodej řadového rodinného domu 4+1, 101 m2, Buštěhrad – Ořešín

PRODÁNO

Ořešín 1056, Buštěhrad

6 800 000,- Kč

Popis nemovitosti:

Kontakt na makléře:

V exkluzivním zastoupení nabízíme k prodeji řadový rodinný dům o  dispozici 4+1 a užitné ploše 101 m2 v Buštěhradě - Ořešíně.   N


Nabízený rodinný dům byl zkolaudován v roce 2015 a jeho součástí je  parkovací stání pro dvě auta, zahrádka o velikosti 111 m2 s terasou a  zahradním domkem.  V přízemí domu je situována předsíň, toaleta s umyvadlem, obývací pokoj,  ze kterého lze vyjít francouzskými dveřmi přímo na zahrádku s příjemnou  terasou, která poskytuje dostatek soukromí. Dále pak moderní plně  vybavená kuchyně s prosvětleným jídelním koutem.   Prostor mezi kuchyní a schodištěm do patra byl důmyslně využit pro vždy  hodící se úložné prostory.  V 1.NP jsou tři pokoje, nyní řešeny jako ložnice, dětský pokojíček a  pracovna, dále pak koupelna s vanou a toaletou.  Celý dům poskytuje  příjemnou rodinnou atmosféru, díky použitým moderním  materiálům v kombinaci dřevěných prvků se zde budete cítit velice  příjemně.  Vytápění a ohřev vody je v domě řešen plynovým kotlem.  


Dům se nachází ve velmi klidné lokalitě v zástavbě nových rodinných  domů. Výhodou lokality je skvělá dopravní dostupnost vůči Praze. Nájezd  na D7 do 3 minut od města, autobusové spoje jezdí na Veleslavín a Zličín  zhruba každých 20 minut. Autobusová zastávka je vzdálená do 5 minut  pěší chůze od domu.  

Velkou devizou je plná občanská vybavenost, včetně mateřské a základní  školy, lidové školy umění, lékaře, zubního střediska, knihovny, dětského  centra. Dále se zde nachází několik dětských hřišť, fitness centrum,  obchody, dvě vinotéky a zámecká zahrada. V Buštěhradu je i řada dalších  kulturních spolků a dlouho fungující skautský oddíl. Najdete zde tedy  vyžití pro celou rodinu. 

Ing. Michal Regal

777 078 945

Podrobné informace:

michal-regal-realitni-makler-remax_edite

Plocha pozemku:

Garáž:

224 m2

NE

Typ nemovitosti

Domy a vily

Dispozice:

Podlaží v domě:

4+1

1

Celková plocha:

101 m2

Stav objektu:

Vlastnictví:

Novostavba

Osobní

Odpady:

Kanalizace

Plyn:

Voda:

ANO

Vodovod

Výtah:

NE

Sklep:

Druh objektu:

NE

Cihlový

Adresa nemovitosti:

Ořešín 1056, Buštěhrad

bottom of page