top of page

Prodej řadového rodinného domu 5+kk, 140 m2, Buštěhrad – Ořešín

PRODÁNO

Ořešín 1061, Buštěhrad

8 500 000,- Kč

Popis nemovitosti:

Kontakt na makléře:

V exkluzivním zastoupení nabízíme k prodeji řadový rodinný dům o  dispozici 5+kk a užitné ploše 140 m2 v Buštěhradě - Ořešíně. V případě  potřeby je možné v posledním patře zhotovit ještě jednu koupelnu s  toaletou.  

 

Nabízený rodinný dům byl zkolaudován v roce 2015 a jeho součástí je  parkovací stání pro dvě auta a zahrádka s terasou se zahradním domkem.     


Nadstandardním prvkem domu jsou klimatizační jednotky, které jsou vyjma  jedné ložnice, rozvedeny do všech pokojů. Ty Vám zajistí komfortní  teplotu i v teplých měsících.     

Dům má dvě patra. V přízemí domu je situována předsíň, toaleta  s umyvadlem a obývací pokoj s jídelním koutem. Z obývacího pokoje lze  vyjít francouzskými dveřmi přímo na zahrádku s příjemnou terasou, která  poskytuje dostatek soukromí. Dále pak moderní plně vybavená kuchyně. Je  zde i praktický úložný prostor pod schodištěm, který je aktuálně  využívaný jako špajz.     


V 1.NP jsou dva pokoje, nyní řešeny jako dva samostatné dětské pokoje a  dále pak prostorná koupelna s vanou a toaletou. V rohu koupelny, je dále  umístěno technické zázemí domu.    


V 2.NP je ložnice a otevřený prostor, který aktuálně slouží jako  pracovna. Stavebně lze v posledním patře zbudovat ještě jednu koupelnu a  další samostatný pokoj. Na pracovnu navazuje prostorná horní terasa  s výhledem.     


Celý dům poskytuje  příjemnou rodinnou atmosféru, díky použitým moderním  materiálům v kombinaci s prostorem se zde budete cítit velice příjemně. Z oken je krásný výhled na přilehlé okolí do zeleně a při příznivém počasí i na horu Říp. 

Vytápění a ohřev vody je v domě řešen plynovým kotlem. Dále je  nemovitost napojena na obecní vodovod, kanalizaci.     


Ořešín je velmi klidná lokalita se zástavbou především nových řadových  rodinných domů. Výhodou lokality je skvělá dopravní dostupnost vůči  Praze. Nájezd na D7 do 3 minut od města Buštěhrad, autobusové spoje  jezdí na Veleslavín a Zličín zhruba každých 20 minut. Autobusová  zastávka je vzdálená do 3 minut pěší chůze od domu.    


Velkou devizou je plná občanská vybavenost, včetně mateřské a základní  školy, lidové školy umění, lékaře, zubního střediska, knihovny, dětského  centra. Dále se zde nachází několik dětských hřišť, fitness centrum,  obchody, dvě vinotéky a zámecká zahrada. V Buštěhradu je i řada dalších  kulturních spolků a dlouho fungující skautský oddíl. Za zmínku stojí i  nově vybudovaná cyklostezka do nedaleké obce Lidice, kterou hojně  využívají místní na procházky, projížďky na kole či kolečkových  bruslích.  Najdete zde tedy vyžití pro celou rodinu.    


V současné době se vyhotovuje průkaz energetické náročnosti budovy PENB,  než bude vyhotoven uvádíme prozatím dle legislativy PENB třídu G. Po  obdržení průkazu bude třída aktualizována.   


Pokud Vás nabídka zaujala, kontaktujte prosím makléře a neváhejte se  objednat na osobní prohlídku.    

V případě více zájemců bude nemovitosti prodána nejvýhodnější nabídce.

Ing. Michal Regal

777 078 945

Podrobné informace:

michal-regal-realitni-makler-remax_edite

Plocha pozemku:

Garáž:

56 m2

NE

Typ nemovitosti

Domy a vily

Dispozice:

Podlaží v domě:

5+kk

1

Celková plocha:

140 m2

Stav objektu:

Vlastnictví:

Novostavba

Osobní

Odpady:

Kanalizace

Plyn:

Voda:

ANO

Vodovod

Výtah:

NE

Sklep:

Druh objektu:

NE

Řadový

Adresa nemovitosti:

Ořešín 1061, Buštěhrad

bottom of page