top of page

Prodej řadového rodinného domu 4+1, 103 m2, Buštěhrad – Ořešín

PRODÁNO

Ořešín 903, Buštěhrad, 273 43

8 590 000,- Kč

Popis nemovitosti:

Kontakt na makléře:

Dovolujeme si Vám exkluzivně nabídnout řadový rodinný dům o dispozici 4+1 a obytné ploše 103 m2 v Buštěhradě - Ořešíně.


Hledáte-li pro vaši rodinu dům v lokalitě s obslužností města, ale s poklidem, které nabízí prostředí života na vesnici, ve výborné dojezdové vzdálenosti do Prahy, tak tento dům je určený právě vám.

K rodinnému domu dále náleží parkovací stání pro dvě auta, zahrádka se zastřešenoupříjemnou terasou a zahradním domkem. Do okolí lze ze zahrádky vyjít skrze branku.


V přízemí domu je situována předsíň, toaleta s umyvadlem a obývací pokoj, ze kterého lze vyjít francouzskými dveřmi přímo na zahrádku a terasu. Ta je zastřešená a poskytuje dostatek soukromí. Dále pak moderní plně vybavená kuchyně s prosvětleným jídelním koutem.


Prostor pod schodištěm do patra je důmyslně využit (krom úložného prostoru je zde umístěna pračka). Další úložné místo nabízí vestavné skříně naproti schodišti.


V 1.NP jsou tři pokoje, nyní řešeny jako ložnice, dětský pokoj a pracovna. Dále pak koupelna se sprchovým koutem a toaletou.

Celý dům poskytuje příjemnou rodinou atmosféru, díky použitým moderním materiálům v kombinaci dřevěných prvků se zde budete cítit velice příjemně.


Vytápění a ohřev vody je v domě řešen plynovým kotlem s bojlerem na teplou vodu a rozvodem do ústředního topení s radiátory. Samozřejmostí je napojení na zbylé sítě, tzn. elektřina, vodovod a kanalizace. Dům se nachází ve velmi klidné lokalitě v zástavbě nových rodinných domů, ve slepé ulici s minimálním automobilovým provozem.


Výhodou lokality je skvělá dopravní dostupnost vůči Praze. Nájezd na D7 do 3 minut od města, autobusové spoje jezdí na Veleslavín a Zličín zhruba každých 20 minut. Autobusová zastávka je vzdálená do 5 minut pěší chůze od domu.


Velkou devizou je plná občanská vybavenost, včetně mateřské a základní školy, lidové školy umění, lékaře, zubního střediska, knihovny, dětského centra. Dále se zde nachází několik dětských hřišť, fitness centrum, obchody, dvě vinotéky a zámecká zahrada. V Buštěhradu je i řada dalších kulturních spolků a dlouho fungující skautský oddíl. Najdete zde tedy vyžití pro celou rodinu.


Pokud Vás nabídka zaujala, kontaktujte prosím makléře a neváhejte se objednat na osobní prohlídku.

Ing. Michal Regal

777 078 945

Podrobné informace:

michal-regal-realitni-makler-remax_edite

Plocha pozemku:

Garáž:

195 m2

NE

Typ nemovitosti

Domy a vily

Dispozice:

Podlaží v domě:

4+1

-

Celková plocha:

103 m2

Stav objektu:

Vlastnictví:

Velmi dobrý

Osobní

Odpady:

Kanalizace

Plyn:

Voda:

ANO

Vodovod

Výtah:

NE

Sklep:

Druh objektu:

NE

Cihlový

Adresa nemovitosti:

Ořešín 903, Buštěhrad, 273 43

bottom of page