top of page

Byt 3+1, 56 m2 se zasklenou lodžií (5,5 m2), lokalita Sítná, ul. Ostravská

PRODÁNO

Ostravská 3070, Kladno

2 690 000,- Kč

Popis nemovitosti:

Kontakt na makléře:

Exkluzivně nabízíme k prodeji příjemný byt 3+1 v původním dobrém stavu o  výměře 56 m2, se zasklenou lodžií (5,5 m2) komorou na patře a sklepní  kójí, v Kladně - Sítná, ul. Ostravská  3070.  Nemovitost je umístěna ve druhém nadzemním podlaží panelového domu. 


Je  dispozičně řešena jako 3+1. Po vstupu do bytu se nachází  předsíň, ze které projdeme do obývacího pokoje o celkové výměře (19,6 m2). Z  obývacího pokoje lze vyjít na prostornou zasklenou lodžii s krásným  výhledem do Sítenského údolí. Na obývací pokoj navazuje kuchyň o výměře ( 6,5 m2). Orientace bytu zaručuje minimum hluku a smogu z aut, dostatek  denního světla a slunce v obývacím pokoji a dále pak nabízí hezký pohled  na zeleň v okolí.  

Nemovitost dále disponuje dvěma ložnicemi o výměrách (11,5  a 8 m2) obě  místnosti jsou orientované na severo-východ. Tím je zaručeno, že v  ložnicích je příjemná teplota hlavně v letních měsících. Menší z ložnic  je vybavena francouzskými dveřmi. Sociální zázemí je v bytě řešeno   koupelnou se sprchovým koutem a samostatným WC.   

V přízemí domu je k dispozici kolárna - kočárkárna.  


 Městská část Sítná je oblíbenou lokalitou pro svou klidnou atmosféru,  blízkost zeleně, kompletní občanskou vybavenost a výbornou dopravní  dostupnost zejména Prahy.

Ing. Michal Regal

777 078 945

Podrobné informace:

michal-regal-realitni-makler-remax_edite

Plocha pozemku:

Garáž:

--

NE

Typ nemovitosti

Byty

Dispozice:

Podlaží v domě:

3+1

2

Celková plocha:

56 m2

Stav objektu:

Vlastnictví:

Dobrý

Osobní

Odpady:

Kanalizace

Plyn:

Voda:

ANO

Vodovod

Výtah:

ANO

Sklep:

Druh objektu:

Panelový

Adresa nemovitosti:

Ostravská 3070, Kladno

bottom of page