top of page

Prodej bytu 3+kk (66 m2) s lodžií (7,4 m2) a šatnou uvnitř

PRODÁNO

Paláskova 1107, Praha Kobylisy

7 500 000,- Kč

Popis nemovitosti:

Kontakt na makléře:

Nabízíme k prodeji světlý byt o dispozici 3+kk v Praze – Kobylisích, Paláskova ulice. Byt po zdařilé celkové rekonstrukci o výměře 66 m2 (plus lodžie 7,4 m2) se nachází ve druhém nadzemním podlaží revitalizovaného panelového domu.

Ze vstupní chodby vcházíme do všech místností bytu. Dvě ložnice, koupelna s vanou, samostatné wc a obývací pokoj, který je vzdušně propojen s kuchyní s vestavnými spotřebiči. Na konci chodby se nachází prostorná šatna (komora) s policemi. Dále jsou v chodbě umístěné vestavné skříně s dostatkem úložného prostoru. V obývacím pokoji, kuchyni, ložnici a chodbě je položená plovoucí podlaha, ve druhém pokoji koberec. Zasklená lodžie s příjemným posezením má vstup z ložnice. Všechna okna jsou situována na západ s výhledem do klidného parku na stromy a zeleň.

Panelový dům prošel rekonstrukcí. Zateplení, fasáda, vchodové dveře, dva prostorné výtahy, zvonky.

V okolí domu se nachází supermarket Albert, jesle, mateřská škola a základní škola, domov pro seniory, restaurace, zubní středisko, Dům dětí a mládeže Spirála pro volnočasové aktivity pro děti, Dětské hřiště Třeboradická s mnoha možnostmi využití (basketbalové hřiště, lanové pyramidy, skate rampa, lezecká stěna, prolézačky, klouzačky, houpačky). Dále v docházkové vzdálenosti cca 10 min od domu jsou Čimický a Ďáblický háj, koupaliště Šutka cca 1km.

Metro Kobylisy je vzdálené pouhých 500 m od domu, zde se nachází i autobusové zastávky mnoha směrů a 150 m od domu autobusová zastávka Sídliště Kobylisy.

Pro více informací a sjednání prohlídky neváhejte kontaktovat makléře nabídky.

V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejvýhodnější nabídce. Prohlídky bytu jsou plánovány na pátek 19.11.2021 v odpoledních hodinách.

Ing. Michal Regal

777 078 945

Podrobné informace:

michal-regal-realitni-makler-remax_edite

Plocha pozemku:

Garáž:

--

NE

Typ nemovitosti

Byty

Dispozice:

Podlaží v domě:

3+kk

2

Celková plocha:

73 m2

Stav objektu:

Vlastnictví:

Velmi dobrý

Osobní

Odpady:

Kanalizace

Plyn:

Voda:

ANO

Vodovod

Výtah:

ANO

Sklep:

Druh objektu:

NE

Panelový

Adresa nemovitosti:

Paláskova 1107, Praha Kobylisy

bottom of page