top of page

Byt 2+1 (52 m2) s balkónem, Rozdělov, ul. Petrohradská

PRODÁNO

Petrohradská 2891, Kladno

2 790 000,- Kč

Popis nemovitosti:

Kontakt na makléře:

Exkluzivně nabízíme k prodeji příjemný byt 2+1 o užitné ploše 52 m2, včetně balkónu (0,75 m2) na jižní stranu. Dále k bytu náleží 2 sklepy v suterénu domu. Nemovitost se nachází v Kladně, Rozdělově, ul. Petrohradská 2891.


Byt je v původním udržovaném stavu a je umístěn ve čtvrtém patře revitalizovaného cihlového domu bez výtahu.


Aktuální dispozice nemovitosti je 2+1. Po vstupu do bytu se nachází  předsíň, po pravé straně je koupelna s vanou a toaletou. Naproti vstupním dveřím se nachází vstup do prostorné kuchyně s orientací na sever, na kterou navazuje obývací pokoj, který je od kuchyně oddělen dvoukřídlými dveřmi. Z obývacího pokoje je vstup na malý, o to více příjemný balkón a co zde rozhodně stojí za zmínku je funkční komín (aktuálně napojen na Petry). Lze tedy mít v obývacím pokoji krbová kamna a užívat si tak nezaměnitelný pocit tepla z ohně.

Poslední místností v bytě je ložnice, nacházející se vedle obývacího pokoje. Orientace ložnice a obývacího pokoje je na jih. Jsou tedy plné světla  a poskytují výhled do klidné zeleně.


V suterénu domu je k dispozici kolárna - kočárkárna. 


Lokalita Kladno Rozdělov má výborné spojení do centra města i na Prahu (po dálnici cca 30 min autem, možnost i autobusem nebo vlakem) a veškerou občanskou vybavenost. V pěší dostupnosti najdete obchody, poštu, školy, školky, dětské hřiště, knihovnu, lékárnu i zdravotní středisko, ale také velké množství zeleně a les. V případě zájmu o prohlídku bytu kontaktujte, prosím, makléře.


V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejvýhodnější nabídce.

Ing. Michal Regal

777 078 945

Podrobné informace:

michal-regal-realitni-makler-remax_edite

Plocha pozemku:

Garáž:

--

NE

Typ nemovitosti

Byty

Dispozice:

Podlaží v domě:

2+1

4

Celková plocha:

52 m2

Stav objektu:

Vlastnictví:

Před rekonstrukcí

Osobní

Odpady:

Kanalizace

Plyn:

Voda:

ANO

Vodovod

Výtah:

NE

Sklep:

Druh objektu:

ANO

Cihlový

Adresa nemovitosti:

Petrohradská 2891, Kladno

bottom of page