top of page

Prodej výjimečného domu 6+2 (318 m2) s terasou na jihozápadním pozemku (1416 m2)

PRODÁNO

Písečná 9, Litvínov

5 780 000,- Kč

Popis nemovitosti:

Kontakt na makléře:

Výjimečný rodinný dům v Šumné u Litvínova.


Zájemcům o dostatek prostoru, soukromí a bydlení v zeleni nabízíme v exkluzivním zastoupení velký rodinný dům v atraktivní lokalitě části Litvínova.


Dům zkolaudovaný v roce 2006 nabízí díky své dispozici 6+2 (čtyři samostatné pokoje, pracovna, prostorný obývací pokoj, terasa, balkón, 2 kuchyně, dvě koupelny a dvě samostatné toalety) dostatek místa pro velkou rodinu, případně vícegenerační bydlení.


Nemovitost je funkčně rozdělena do tří podlaží. V nejnižším podlaží je k dispozici několik místností, konkrétně prostorná garáž s místem pro dvě vozidla a další místnosti využívané jako prádelna, dílna, uhelna a kotelna. Jako bonus zde též najdeme původní sklípek s klenutou klenbou, který přímo vybízí k využití prostoru jako vinný sklípek. 


V prostředním podlaží se nachází zádveří, prostorná chodba, samostatná ložnice, koupelna s vanou, pracovna, obývací pokoj, kuchyně se spíží a samostatná toaleta. Z obývacího pokoje je vstup na prostornou terasu s dostatkem místa na sezení a relaxaci s krásnými výhledy do okolí. Orientace oken obytných místností, balkónu a terasy je na jihozápad. 


V nejvyšším podlaží jsou další tři neprůchozí pokoje (ze dvou ložnic je vstup na balkón), druhá kuchyně, koupelna se sprchovým koutem a samostatná toaleta. Z jedné ložnice vedou schody na velkorysou půdu, kde je dostatek místa pro zbudování dalších obytných prostor např. ateliéru. 


Nemovitost se nachází na mírně svažitém pozemku s orientací na jihozápad. K domu také náleží jedno hospodářské stavení na zahradě – stodola. 


Voda je zavedena do domu z vlastní kopané studny (hloubka 5 metrů), odpadní vody jsou řešeny pomocí domovní ČOV, případně lze využít jímku, která je umístěna v rohu pozemku. Nemovitost je vytápěna kombinací elektrického kotle a kotle na tuhá paliva. Vaření je řešeno lokálním umístěním plynové láhve, ale je možné využít i elektřinu. 


Příjemnou atmosféru místa dokresluje všudypřítomná okolní zeleň a klid. Přesto je kompletní občanská vybavenost města Litvínov v těsné blízkosti. 


Nepřehlédněte možnost využití virtuální reality u této nemovitosti a projděte se tak domem ještě před osobní prohlídkou. Případně nabízíme zájemcům možnost zaslat dodatečné fotografie, které se již nevešly do inzerce. 


V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejvýhodnější nabídce. 


Pokud Vás nemovitost zaujala, neváhejte si domluvit osobní prohlídku.

Ing. Michal Regal

777 078 945

Podrobné informace:

michal-regal-realitni-makler-remax_edite

Plocha pozemku:

Garáž:

1418 m2

ANO

Typ nemovitosti

Domy a vily

Dispozice:

Podlaží v domě:

6+2

1

Celková plocha:

318 m2

Stav objektu:

Vlastnictví:

Velmi dobrý

Osobní

Odpady:

ČOV a jímka

Plyn:

Voda:

ANO

Kopaná studna

Výtah:

NE

Sklep:

Druh objektu:

ANO

Cihlový

Adresa nemovitosti:

Písečná 9, Litvínov

bottom of page