Prodej bytu 2+1 (52 m2) v osobním vlastnictví, Praha 10, Malešice

3 300 000,- Kč

Počernická 349, 108 00 Praha 10-Malešice, Česko

PRODÁNO

press to zoom

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/29

Popis nemovitosti:

Kontakt na makléře:

Exkluzivně nabízíme k prodeji byt o dispozici 2+1 ve  2. patře  panelového domu v ulici Počernická v pražských Malešicích. 


Byt je v  původním udržovaném stavu a je možné v něm ihned bydlet, nicméně celkově  je spíše určen k rekonstrukci dle přání a představ nového majitele s  možnou změnou dispozice.  Plastová okna bytu mají jižní orientaci a poskytují tak dostatek světla a  slunce po celý den. Oba samostatné pokoje, ve kterých nalezneme dřevěné  parkety, jsou neprůchozí a spojuje je vstupní chodba, ve které je  dostatek místa pro větší vestavěnou skříň. Chodba dále slouží jako  spojovací prvek obou pokojů, kuchyně, samostatné toalety a koupelny.  

Vytápění bytu je řešeno radiátory s dálkovým přívodem tepla a odpočtem  spotřeby na jednotlivých radiátorech. Do bytu je přiveden plyn pro  potřeby vaření. K bytu patří samostatný úložný sklepní prostor.  

Měsíční náklady činí 1444 Kč/měsíc + položky dle spotřeby (studená a  teplá voda, elektřina, plyn, teplo).  Byt je díky své dispozici vhodný jak pro  rodinné bydlení, tak na  investici a to díky dvoum neprůchozím stejně velkým pokojům, kde  společně využívané prostory (kuchyň, WC a koupelna) jsou situovány ve  středu bytu, čímž umožňují nerušené spolubydlení dvěma až čtyřem osobám. 


Dům je po kompletní revitalizaci - nový výtah, vstupní dveře na čip,  společné prostory, plastové stoupačky pro studenou i teplou vodu a  odpady.   


Školku, školu, obchod s potravinami (Lidl, Billa), zdravotní středisko,  poštu, autobusová stanici Sídliště Malešice (133, 188, 199), restauraci a  mnoho dalšího naleznete v pěší docházkové vzdálenosti od bytu.  


Malešický park nabídne nejedno dětské hřiště, dospělým možnost jak  relaxačního tak aktivního vyžití (inline brusle, hřiště Pétanque), tak  hřiště pro psy pro možné venčení a cvičení se čtyřnohými miláčky.

Ing. Michal Regal

777 078 945

Podrobné informace:

Typ nemovitosti

Dispozice:

Podlaží v domě:

Byty

2+1

2

Celková plocha:

Stav objektu:

Vlastnictví:

52 m2

Před rekonstrukcí

Osobní

michal-regal-realitni-makler-remax_edite

Odpady:

Kanalizace

Plyn:

ANO

Voda:

Vodovod

Výtah:

ANO

Sklep:

ANO

Druh objektu:

Panelový

Plocha pozemku:

Garáž:

--

NE

Adresa nemovitosti:

Počernická 349, 108 00 Praha 10-Malešice, Česko