Prodej stavebního pozemku o velikosti 1397 m2 - Dobřichovice

NA PRODEJ

Randova, Dobřichovice

11 990 000,- Kč

press to zoom

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/23

Popis nemovitosti:

Kontakt na makléře:

V exkluzivním zastoupení majitelů nabízíme prodej stavebního pozemku o velikosti 1397 m2 pro stavbu samostatného rodinného domu. Pozemek se nachází v lokalitě nově budované vilové čtvrti v těsné blízkosti ulici Randová.
V územním plánu je pozemek veden jako plocha B3 - PLOCHY BYDLENÍ – ZAHRADNÍ ČTVRŤ. Hlavní využití plochy - Bydlení v rodinných domech.
Charakter zástavby: V zástavbě převažují samostatně stojící rodinné domy, umístěné v zahradách po vzoru anglických zahradních měst. Důležitým prvkem pro utváření kvality veřejných prostranství je oplocení do ulice.

PODMÍNKY PROSTOROVÉHO USPOŘÁDÁNÍ

- Zastavěnost: 25 % (maximální zastavěná plochy stavby je 300 m2 a stavba nesmí v žádném směru překročit délku 25 m)
- Procento zahrady: 65 %
- Regulovaná výška stavby: 8 m (2 + 1 nadzemní podlaží)
- Maximální výška stavby: 12 m

Pozemek bude při předání kompletně zasíťovaný – elektřina, vodovod, kanalizace, plyn. V současné chvíli dobíhají řízení na stavebním úřadě pro povolení inženýrských sítí a stavby komunikace (ulice Za Archivem). Plán realizace únor/březen roku 2022. Aktuálně podepsaná smlouva s realizační stavební firmou.

Dobřichovice se rozkládají na obou březích řeky Berounky, 22 km jihozápadně od centra Prahy. Jsou oblíbeným výletním místem, jsou východištěm výletních cest do Českého krasu a do lesů táhnoucích se po Hřebenech, které dále pokračují do Brd. Leží na oblíbené turistické a cykloturistické trase Praha - Karlštejn ve vzdálenosti 10 km od tohoto hradu. Dobřichovice mají silný residenční, rekreační a sportovní potenciál.

Dobřichovice nabízejí veškerou občanskou vybavenost. V Dobřichovicích funguje také státní mateřská a základní škola i ZUŠ, supermarket, pošta, lékárna. Dále zde naleznete penziony, několik trendy bister, restaurace, dále domov pro seniory, tenis centrum, posilovnu. Ve vedlejší obci Lety dále supemarkety Billa a Lidl.

Dobřichovice leží na hlavní železniční trati a má pravidelné spojení elektrickou příměstskou dopravou s Prahou, ve špičkách s intervalem 30 min., mimo špičky s intervalem 60 min. Se sousedním Karlíkem, Černošicemi, Všenory a Řitkou je tradiční, pravidelné autobusové spojení. Autem se z Dobřichovic dostanete do Prahy po silnici č. 4 za cca 20min.

Pro více informací a sjednání prohlídky neváhejte kontaktovat makléře nabídky.

V případě více zájemců bude pozemek prodán nejvýhodnější nabídce.

Ing. Michal Regal

777 078 945

Podrobné informace:

michal-regal-realitni-makler-remax_edite

Plocha pozemku:

Garáž:

1397 m2

--

Typ nemovitosti

Pozemek

Dispozice:

Podlaží v domě:

--

--

Celková plocha:

Stav objektu:

Vlastnictví:

--

Osobní

Odpady:

Kanalizace

Plyn:

Voda:

ANO

Vodovod

Výtah:

--

Sklep:

Druh objektu:

--

--

Adresa nemovitosti:

Randova, Dobřichovice