top of page

Stavební pozemek o rozloze 940 m2 v klidné obci Dřetovice

PRODÁNO

Dřetovice, okres Kladno

4 900 000,- Kč

Popis nemovitosti:

Kontakt na makléře:

Máte sen o vlastním domě? Máme pro vás skvělou příležitost! Nabízíme k prodeji stavební pozemek o rozloze 940 m2 v klidné obci Dřetovice. Parcela je dle územního plánu obce definována jako „plochy smíšené obytné - venkovské“ tzn. je určena pro výstavbu rodinného domu.

Podmínky prostorového uspořádání:
- Maximální výška obytných objektů 2NP včetně podkroví
- Maximální výška k hřebeni 12 metrů
- Zastavěná plocha pozemku max. 40%

Na pozemku jsou již přípojky elektřiny, plynu a vodovodu. Kanalizace se aktuálně v obci buduje (plán léto 2023). Parcela je mírně svažitá a díky tomu je z ní krásný výhled do okolní krajiny. Nacházejí se na ní vzrostlé stromy, převážně třešně (bývalý třešňový sad), bříza a několik náletových keřů. Stávající dřevěný přístřešek může posloužit jako dočasné zázemí a sklad při stavbě vašeho nového domova.

Mezi hlavní výhody tohoto pozemku patří ideální velikost a tvar, klidná lokalita a dobrá dopravní dostupnost do Prahy. Nájezd EXIT 9 dálnice D7 vzdálen jen 5 minut autem. Na „Evropské“ jste za 12 minut jízdy autem. Další velké pozitivum je Obchodní centrum Stehelčeves, které se aktuálně staví v blízkosti EXITu 9, kde naleznete již od prosince 2023 obchody Billa, DM drogerie, McDonald's a další. S tím je spojeno zvýšení počtu linek autobusového spojení Dřetovice - Kladno, linka č. 629.

Obec Dřetovice má zhruba 500 obyvatel a nabídne základní občanskou vybavenost (školka, restaurace, fotbalový klub TJ Sparta Dřetovice, SDH, knihovna) a dopravní obslužnost, která je zařízena autobusy a železnicí. Dřetovice se nachází v blízkosti větších měst (Buštěhrad, Kladno, Slaný) a zároveň je obklopena malebnými lesy, poli a potokem, které tvoří dokonalou kulisu pro odpočinek a relaxaci v přírodě. Dřetovice jsou ideálním místem pro ty, kteří hledají únik od rušného života ve městě a chtějí si užít klidného prostředí.

Nyní je ten pravý čas uskutečnit své stavební plány! Tento pozemek v Dřetovicích vám nabízí skvělou příležitost k vytvoření nového domova pro vás a vaši rodinu. Nečekejte a kontaktujte nás ještě dnes, abychom vám poskytli další informace a sjednali si osobní prohlídku pozemku.

Ing. Michal Regal

777 078 945

Podrobné informace:

michal-regal-realitni-makler-remax_edite

Plocha pozemku:

Garáž:

940 m2

-

Typ nemovitosti

Pozemek

Dispozice:

Podlaží v domě:

-

-

Celková plocha:

-

Stav objektu:

Vlastnictví:

-

Osobní

Odpady:

Kanalizace

Plyn:

Voda:

ANO

Vodovod

Výtah:

-

Sklep:

Druh objektu:

-

-

Adresa nemovitosti:

Dřetovice, okres Kladno

bottom of page