top of page

Prodej stavebního pozemku 816 m2 v obci Lhotka u Svinař

PRODÁNO

Lhotka, Svinaře - Lhotka

3 790 000,- Kč

Popis nemovitosti:

Kontakt na makléře:

Výhradně nabízíme k prodeji pozemkem s možností výstavby rodinného domu na krásném a klidném místě se vzrostlou zahradou. Na pozemku jsou přípojky elektřiny, plynu a vlastní studna. Odpady nutné řešit jímkou, nebo domovní čistírnou odpadních vod (v části obci Lhotka není kanalizace). V jednání je prodloužení obecního vodovodu.

Dle územního plánu obce je toto území určeno pro výstavbu rodinných domů s koeficientem 30 % zastavitelnosti pozemku. Maximální výška zástavby 2NP + podkroví. Detailní informace o možnosti výstavby a přehled regulativů bude předán zájemci na prohlídce.

Krásná krajina a nerušené prostředí je to, co dodává této nemovitosti na jedinečnosti. V těsném sousedství koně (stáj Bílý kámen), nádherný výhled do okolní krajiny, vzrostlé stromy a keře na pozemku, to vše vás prostě nadchne. Nemovitost je vhodná pro klienty, kterým dává smysl žít na vesnici a slyšet zpěv ptáků, avšak nedaleko větších měst - Praha (25 km), Beroun (17 km), vlak na Prahu v Zadní Třebani vzdálen 5 min.

Aktuálně je na pozemku umístěna chata s celkovou zastavěnou plochou 37 m2. Stávající chata je již delší dobu nevyužívaná.

Nemovitost je dobře dostupná a nachází se na okraji obce Lhotka, poblíž Zadní Třebaně, odkud jezdí celodenní pravidelný vlakový spoj do Prahy.

Lhotka je součástí obce Svinaře. V obci je mateřská škola, konzum, Česká pošta, knihovna, sportovní areál a několik restaurací.

V blízkosti se nachází snad nejznámější český hrad Karlštejn, lomy Amerika nebo Koněpruské jeskyně.

Pokud Vás nemovitost zaujala, neváhejte se objednat na osobní prohlídku u makléře nabídky.

Ing. Michal Regal

777 078 945

Podrobné informace:

michal-regal-realitni-makler-remax_edite

Plocha pozemku:

Garáž:

816 m2

NE

Typ nemovitosti

Pozemek

Dispozice:

Podlaží v domě:

-

-

Celková plocha:

-

Stav objektu:

Vlastnictví:

-

Osobní

Odpady:

Jímka

Plyn:

Voda:

ANO

Studna

Výtah:

-

Sklep:

Druh objektu:

ANO

-

Adresa nemovitosti:

Lhotka, Svinaře - Lhotka

bottom of page