top of page

Prodej pozemku (600 m2) v Račicích nad Berounkou, v krásném prostředí CHKO Křivoklátsko

NA PRODEJ

Račice nad Berounkou

1 700 000,- Kč

Popis nemovitosti:

Kontakt na makléře:

V exkluzivním zastoupení nabízíme k prodeji pozemek o výměře 600 m2 v obci Račice. Račice leží nad Berounkou uprostřed krásné přírody v CHKO Křivoklátsko. Pozemek se nachází v okrajové části obce transformované v územním plánu pro bydlení venkovského charakteru. Stavbu rodinného domu lze ovšem realizovat pouze za předpokladu udělení výjimky, neboť minimální výměra pozemku v dané oblasti pro stavbu rodinného domu je 2000 m2. Pozemek byl doposud využíván jako zahrada. Na pozemku lze postavit účelovou stavbu, případně je možné parkovat obytný vůz, karavan či jurtu.

Pozemek je zatravněn a kompletně oplocen. Vjezd na něj je z obecní komunikace. Elektřina a obecní vodovod se nachází na hranici pozemku.

Račické okolí je vzhledem ke svým přírodním půvabům umocněným protékající Berounkou hojně vyhledávaným místem k rekreaci a odpočinku. Jejich okolí je vhodné pro turistiku, houbaření nebo rybolov. U Berounky se nachází tábořiště s občerstvením. Díky železniční zastávce na trati Rakovník Beroun je obec ideálním výchozím stanovištěm pro blízké i vzdálenější výlety s řadou kulturních i přírodních památek Křivoklátska.

Pokud hledáte klidné místo pro odpočinek, nebo pro aktivní zahradničení a pěstování vlastních plodin, neměla by Vám tato nabídka uniknout.

Ing. Michal Regal

777 078 945

Podrobné informace:

michal-regal-realitni-makler-remax_edite

Plocha pozemku:

Garáž:

600 m2

-

Typ nemovitosti

Pozemek

Dispozice:

Podlaží v domě:

-

-

Celková plocha:

-

Stav objektu:

Vlastnictví:

-

Osobní

Odpady:

-

Plyn:

Voda:

-

-

Výtah:

-

Sklep:

Druh objektu:

-

Zahrada

Adresa nemovitosti:

Račice nad Berounkou

bottom of page