top of page

Prodej pozemku 801 m2 se vzrostlými stromy v zastavěné části obce Strančice

PRODÁNO

K Habrovci č.e. 39, Strančice

6 100 000,- Kč

Popis nemovitosti:

Kontakt na makléře:

Exkluzivně nabízíme k prodeji rovinatý pozemek na krásném a klidném místě se vzrostlými stromy a keři v zastavěné části obce Strančice (ulice K Habrovci). Parcela je dle územního plánu obce definována jako „bydlení individuální“ tzn. je určena pro výstavbu rodinného domu.
Podmínky prostorového uspořádání:

- dvě nadzemní podlaží + využitelné podkroví
- maximální výška hřebene střechy: 10,0 m
- podíl zpevněných ploch max. 35 % v rámci stavebního pozemku

Kompletní územně plánovací informaci získanou od stavebního úřadu v Mnichovicích předáme zájemcům při prohlídce.

Na hraně pozemku jsou k dispozici veškeré inženýrské sítě, tzn. elektřina, plyn, voda a kanalizace. Příslušné úřady potvrdily možnost připojení k těmto sítím. Krásná krajina, klidné prostředí a vynikající dopravní dostupnost do Prahy (vlakové nádraží je jen 10 minut pěší chůze od pozemku) dodávají tomuto pozemku jedinečný charakter.

Na parcele se v současnosti nachází dřevěná chata s celkovou zastavěnou plochou 51 m2. Tuto stavbu je možné snadno odstranit a místo ní postavit zcela nový dům. K dispozici je také kopaná studna o hloubce přibližně 15 metrů a studánka. Nemovitost je dobře dostupná a nachází se na okraji centra obce v původní zástavbě rodinných domů, takže zde nečekají žádná překvapení v podobě developerských projektů a nových staveb na okolních parcelách.

Velkou výhodou je krátká vzdálenost od hlavního města. Jezdí zde celodenní pravidelný vlakový spoj (S-linky) každých 30 minut. V centru hlavního města na Hlavním nádraží jste bez stresu z dopravy a řešení parkování za půl hodiny.

Strančice je malebná obec ve Středočeském kraji, nabízí klidné bydlení jen 25 kilometrů jihovýchodně od Prahy. Obec je vybavena veškerou potřebnou infrastrukturou, včetně obchodů, restaurací, zdravotního střediska a školy. Sportovní zařízení, jako fotbalové hřiště a tenisové kurty, a cyklostezky lákají k aktivnímu odpočinku. Nedaleko se nachází zámek Jemniště a přírodní rezervace Velký háj, které nabízejí možnosti kulturních a přírodních zážitků.

Strančice jsou ideálním místem pro ty, kteří hledají klidný život v blízkosti přírody s dobrou dostupností do větších měst. Obec kombinuje občanskou vybavenost, příjemné prostředí a blízkost metropole, čímž představuje atraktivní místo k bydlení.

Neváhejte se objednat na osobní prohlídku a přijďte objevit krásu Strančic a užijte si výhody moderního života spojené s klidem a krásou přírody.

Ing. Michal Regal

777 078 945

Podrobné informace:

michal-regal-realitni-makler-remax_edite

Plocha pozemku:

Garáž:

801 m2

-

Typ nemovitosti

Pozemek

Dispozice:

Podlaží v domě:

-

-

Celková plocha:

-

Stav objektu:

Vlastnictví:

-

Osobní

Odpady:

-

Plyn:

Voda:

-

-

Výtah:

-

Sklep:

Druh objektu:

-

-

Adresa nemovitosti:

K Habrovci č.e. 39, Strančice

bottom of page