top of page

Rodinný dům 3+kk s terasou a pozemkem 6 464 m2 uprostřed kouzelné přírody v Přešíně, Plzeň – jih

PRODÁNO

Přešín 80 - Čížkov 335 63

3 800 000,- Kč

Popis nemovitosti:

Kontakt na makléře:

Vaším domovem může být tato stavba přízemního rodinného domu, který byl kolaudován v roce 2008 v klidné obci Přešín. Ta je obklopena přírodou Brdských lesů, s jedinečným výhledem do krásné a kouzelné krajiny. Dům má dispozicí 3+kk s rozsáhlým pozemkem, jehož vlastnictví vám zaručuje, že tento výhled Vám nikdo nenaruší ani v budoucnu. Dům nabízí 115 m2 užitné plochy (80 m2 obytná a 35 m2 terasa).

Krásný přilehlý, rovinatý pozemek o celkové rozloze 6 464 m2 lze využít dle vlastního uvážení. Část pozemku o velikosti cca 1700 m2 je v územním plánu určeno k zastavění a je tedy možné stávající dům rozšířit či jinak kapacitně zvětšit. Přistavět k domu lze různé přístavky, stodolu či garáž. Zbývající část pozemku je vedena jako zemědělské plochy – trvalý travní porost.

V pozemcích se také skrývá potenciál do budoucna v delším časovém horizontu několika let. Vzhledem k poloze pozemku samotného, zde lze předpokládat, že se v průběhu času mohou plochy transformovat na pozemky určené k zástavbě.

Je tedy jen na budoucím majiteli, rozhodne-li se zde čerpat energii z klidu a okolní přírody, či se rozhodne využít velkorysost pozemku k chovu např. koní nebo bude hledat jiné hospodářské využití. Každopádně i jen prosté uložení finančních prostředků do půdy zde dává smysl. Pokud byste se o plochu nechtěli starat, je možné ji propachtovat s místními zemědělci, kteří se poté budou o louku starat a pravidelně ji sekat (takto to fungovalo doposud).

Dispozice domu se skládá z předsíně dále z 2 stejně velikých neprůchozích ložnic, obývacího pokoje propojeného s kuchyní, koupelny s vanou, bidetem a toaletou, komory a technické místnosti.

U domu je dále terasa, na kterou se vchází přímo z obývacího pokoje francouzskými dveřmi a je z ní nádherný výhled na celý pozemek. Dům je umístěn na jiho-západní stranu, tudíž dostatek slunečního světla je zaručen.

Dům je vytápěn elektrickým kotlem a ve všech místnostech je rozvedeno podlahové vytápění. Ohřev vody zajišťuje bojler. (Vše je umístěno v technické místnosti). Odpadní vody jsou svedeny do jímky. Na pozemku se nachází přípojka plynu. Dům je napojen na vodovod a k využití je také vrtaná studna na pozemku.

Obec Přešín je obklopena krásnou přírodou Brdských lesů. Přešín je vesnice, část obce Čížkov v okrese Plzeň-jih. Dojezdové vzdálenosti od Plzně je 35 km. Veškerá občanská vybavenost se nachází v nedalekém městě Blovice.

Pro více informací a sjednání prohlídky neváhejte kontaktovat makléře nabídky.

V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejvýhodnější nabídce.

Ing. Michal Regal

777 078 945

Podrobné informace:

michal-regal-realitni-makler-remax_edite

Plocha pozemku:

Garáž:

2770 m2

NE

Typ nemovitosti

Domy a vily

Dispozice:

Podlaží v domě:

3+1

1

Celková plocha:

115 m2

Stav objektu:

Vlastnictví:

Dobrý

Osobní

Odpady:

Jímka

Plyn:

Voda:

ANO

Vodovod a studna

Výtah:

NE

Sklep:

Druh objektu:

NE

Cihlová

Adresa nemovitosti:

Přešín 80 - Čížkov 335 63

bottom of page