top of page

Rodinný dům 4+kk po rekonstrukci, Přílepy u Rakovníka

PRODÁNO

Přílepy 104, Přílepy

4 510 000,- Kč

Popis nemovitosti:

Kontakt na makléře:

V exkluzivním zastoupení nabízíme dvoupodlažní rodinný dům v obci  Přílepy 12 km od města Rakovníka a v dojezdové vzdálenosti 40 minut  autem od Prahy.  Dům je ideální jak pro trvalé rodinné bydlení, tak pro rekreační  využití. Poskytne dostatek vnitřního prostoru pro rodinu, místo a  soukromí pro setkávání se s přáteli, grilování. To vše ve velmi klidném  prostředí, současně však s dostupností občanské vybavenosti města v  dojezdové vzdálenosti. Přílepy jsou vzdáleny cca 12 km od Rakovníka, k  přepravě je k dispozici  místní autobusová linka, vlaková stanice se  nachází 2 km od obce.  

Rodinný dům o užitné ploše 145 m2 je umístěný na rovinatém pozemku o  celkové rozloze 214 m2. Na pozemku se dále nachází zděná dílna a kolna  stavebně navazující na dům. To jistě ocení motorkáři pro případné kryté  parkování motocyklu.   

Dům prošel v minulých letech postupnou kompletní rekonstrukcí, část  původního domu je ze smíšeného zdiva, nová část (zvýšené horní patro) z  broušených cihel. Na nového majitele zbyla jen volba barvy vnější  omítky. Dům má novou střechu a okna, nové rozvody vody, elektřiny a  odpadů. Je napojen na vodovod, elektřinu a kanalizaci. Vytápění je  aktuálně řešeno kotlem na tuhá paliva.   


Dispozice domu je 4+kk, v přízemí je prostorná chodba, obývací pokoj  propojený s plně vybavenou kuchyní, velkorysá koupelna s vanou,  samostatné WC, technická místnost s pračkou a v zadní části domu je  umístěna samostatná kotelna s kotlem se zásobníkem.  Po dřevěném schodišti vystoupáme do patra, kde se nachází celkem 3  ložnice, koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a toaletou. Součástí  největší z ložnic je i rozměrná šatna poskytující dostatek úložného  místa.   


V obci nalezneme, obchod smíšeného zboží, hospůdku, cukrářství, několik  společenských spolků, přes myslivecký, rybářský až po spolek stolního  tenisu, dále je zde knihovna.  Okolí nabízí i spoustu přírodních krás, naleznete zde lesy, louky,  přírodní památku Přílepská skála a Sochu svatého Donáta u trati.  Rakovnická příroda a nespočet okolních cyklostezek přímo vybízí  nasednout na kolo a vyrazit.  Ostatní občanskou obslužnost jako mateřskou, základní školu či lékaře  naleznete v přilehlé obci Kněževes vzdálené necelé 2 km. 


Pokud chcete žít či trávit volný čas mimo město, rádi Vás přivítáme na  prohlídce.   

V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejvýhodnější nabídce.

Ing. Michal Regal

777 078 945

Podrobné informace:

michal-regal-realitni-makler-remax_edite

Plocha pozemku:

Garáž:

194 m2

NE

Typ nemovitosti

Domy a vily

Dispozice:

Podlaží v domě:

4+kk

1

Celková plocha:

145 m2

Stav objektu:

Vlastnictví:

Po rekonstrukci

Osobní

Odpady:

Kanalizace

Plyn:

Voda:

NE

Vodovod

Výtah:

NE

Sklep:

Druh objektu:

NE

Smíšený

Adresa nemovitosti:

Přílepy 104, Přílepy

bottom of page