top of page

Rodinný dům 2+1 v ul. Žižkova, s pozemkem 261 m2

PRODÁNO

ul. Žižkova – Dobříš

5 000 000,- Kč

Popis nemovitosti:

Kontakt na makléře:

Ve výhradním zastoupení nabízíme rodinný dům v klidné ulici nedaleko centra města Dobříš. Dům je ideální k bydlení pro zájemce, kteří touží po bydlení v rodinném domě, vlastní zahrádce a klidném prostředí, současně však po občanské vybavenosti města a dobré dojezdové vzdálenosti do Prahy (30 km).

Rodinný dům o užitné ploše 64 m2 je umístěný na rovinatém pozemku o celkové rozloze 261 m2. Na pozemku se dále nachází menší zděná kolna pro uskladnění dřeva a zahradního náčiní.

Aktuální dispozice domu je 2+1. Dům je v udržovaném a dobrém stavu, avšak pro potřeby moderního bydlení bude třeba rekonstrukce. V rámci té lze vybudovat další místnosti v prostorném podkroví (dispozice až 4+1). Dům bude poté plně vyhovovat vaším představám a potřebám větší rodiny.

Po vstupu do domu se nachází zádveří se schody. Hlavními dveřmi vejdeme do prostorné chodby, ze které se vchází do koupelny s vanou a toaletou, do sklepa a na půdu. Na chodbě i v koupelně jsou okna a je zde dostatek denního světla. Z vnitřní části chodby se vstupuje samostatně přímo do ložnice a kuchyně. Obývací pokoj navazuje na kuchyň a dá se z něho projít do ložnice je tedy průchozí.

Dům je napojen na vodovod, plyn a elektřinu. Odpady jsou svedeny do kanalizace. V domě jsou až na koupelnu a chodbu nová plastová okna.

Vytápění je aktuálně řešeno lokálně krbovými kamny (kuchyně), Petry (ložnice, koupelna). Ohřev teplé vody zajišťuje elektrický bojler.

V Dobříši je veškerá občanská vybavenost. Několik mateřských školek, základních škol, gymnázium Karla Čapka, poliklinika, obchodní řetězce (Lidl, Penny, Billa), restaurace a kavárny.

Sportovní vyžití nabízí tenisové a beachvolejbalové kurty, fotbalový, hokejový, atletický stadion, přírodní koupaliště atd.
Okolí města je obklopené Brdskými lesy. Nabízí mnoho možností využití volného času v přírodě, výletům na kole (k dispozici desítky cyklostezek) či jen procházkám například do 1km vzdálené zámecké zahrady zámku Dobříš.

Výhodou je také pravidelné autobusové spojení do Prahy na Smíchovské nádraží (několikrát za hodinu). Autobusová stanice “Dobříš nám. “ od domu vzdálena cca 600m (8 minut chůze).

Ing. Michal Regal

777 078 945

Podrobné informace:

michal-regal-realitni-makler-remax_edite

Plocha pozemku:

Garáž:

261 m2

NE

Typ nemovitosti

Domy a vily

Dispozice:

Podlaží v domě:

2+1

2

Celková plocha:

64 m2

Stav objektu:

Vlastnictví:

Dobrý

Osobní

Odpady:

Kanalizace

Plyn:

Voda:

ANO

Vodovod

Výtah:

NE

Sklep:

Druh objektu:

ANO

Cihlová

Adresa nemovitosti:

ul. Žižkova – Dobříš

bottom of page