top of page

Prodej rodinného domu 5+1 (182 m2) s pozemkem (671m2), Hořovice

PRODÁNO

Svatopluka Čecha 492/6, 268 01 Hořovice

5 490 000,- Kč

Popis nemovitosti:

Kontakt na makléře:

Ve výhradním zastoupení nabízíme rodinný dům v Hořovicích u Berouna, v ulici Svatopluka Čecha. Nemovitost je ideální k bydlení pro ty, kteří touží po prostoru, vlastní zahradě a klidném prostředí, současně však po občanské vybavenosti města.

Rodinný dům o užitné ploše 182 m2 je umístěný na rovinatém pozemku o celkové rozloze 671 m2. Na pozemku dále nalezneme samostatné kolny.

Dům byl v minulosti využíván dvougeneračně a nabízí tedy i možnost dvougeneračního bydlení. Celý dům je kompletně podsklepen, v suterénu je k dispozici, prostorný sklep, sklad, kotelna a dvě garáže (přístupné z boční strany budovy z ulice Krátká).

Aktuální dispozice domu je 5+1. Po vstupu do domu se v přízemí nachází zádveří, hala se schodištěm a schody do sklepa, dále obývací pokoj, samostatná kuchyň (ze které se prochází do ložnice) a koupelna s WC.

Po schodech vystoupáme do prostorného patra. Zde je k dispozici ložnice, koupelna se sprchovým koutem a toaletou, kuchyně s krásným výhledem, ze které se vchází do druhé z ložnic v patře. Okna všech ložnic jsou orientována do zahrady. Z haly je vstup na slunnou terasu o ploše (24 m2), jejíž úplné soukromí zajišťují vzrostlé stromy, jinými slovy “není na ni odnikud vidět”.

Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě (vodovod, plyn, kanalizaci a elektřinu 230/380 ). Dům je v původním a udržovaném stavu před rekonstrukcí. Lze v něm plnohodnotně bydlet a dle možností dům rekonstruovat postupně, dle potřeb majitele. Vytápění je aktuálně řešeno pomocí plynového kotle s rozvodem do radiátorů, v jedné z ložnic je samostatná klimatizační jednotka.

Na zahradě u domu nalezneme vzrostlé ovocné stromy (třešeň, jabloň aj.) a vzrostlé keře a túje okolo plotu zaručují naprosté soukromí.

Hořovice jsou třetím nejlidnatějším městem v okrese Beroun ve Středočeském kraji. Nacházejí se poblíž dálnice D5, téměř přesně mezi Prahou a Plzní. Jedná se o příjemné město s veškerou občanskou vybaveností. Pokud hledáte ideální místo pro vaši rodinu, tak jistě mají co nabídnout. Krom obchodů a restaurací je zde i nemocnice, MŠ, dvě ZŠ a gymnázium. Hořovice jsou také branou do brdských lesů plných cyklostezek i turistických naučných stezek. Sportovní vyžití je možné např. na tenisových kurtech, v krytém bazénu, aquaparku nebo na zimním stadionu. Dům je situován pouhých 300 metrů od centra města.

Jednou z dalších výhod života v Hořovicích je také skvělá dopravní dostupnost. Díky blízkosti hlavních silnic a železniční stanice se snadno dostanete do nedalekých měst i do Prahy a Plzně, což je ideální pro ty, kteří chtějí kombinovat klid maloměsta s možnostmi velkoměsta. Ve městě a v okolí je mnoho firem, které nabízí pracovní příležitosti, od nemocnice po obchody, obchodní a stavební firmy až po sklady.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat a domluvit si svůj termín prohlídky.

Ing. Michal Regal

777 078 945

Podrobné informace:

michal-regal-realitni-makler-remax_edite

Plocha pozemku:

Garáž:

671 m2

ANO

Typ nemovitosti

Domy a vily

Dispozice:

Podlaží v domě:

5+1

3

Celková plocha:

182 m2

Stav objektu:

Vlastnictví:

Před rekonstrukcí

Osobní

Odpady:

Kanalizace

Plyn:

Voda:

ANO

Vodovod

Výtah:

NE

Sklep:

Druh objektu:

ANO

Cihlový

Adresa nemovitosti:

Svatopluka Čecha 492/6, 268 01 Hořovice

bottom of page