top of page

Prodej rodinného domu 5+1 s dvojgaráží, krytým parkovacím stáním a pozemkem 1 426 m2

PRODÁNO

Kostelec nad Labem – část obce Jiřice

11 000 000,- Kč

Popis nemovitosti:

Kontakt na makléře:

Výjimečný rodinný dům v Jiřicích u Kostelce nad Labem. Zájemcům o dostatek prostoru, soukromí a bydlení v zeleni, nabízíme ve výhradním zastoupení velký rodinný dům v klidné lokalitě části Kostelce nad Labem.

Dům zkolaudovaný v roce 2003 nabízí díky své dispozici 5+1 čtyři samostatné pokoje (ložnici ke které náleží vlastní koupelna se sprchovým koutem a toaletou a další tři pokoje). Dále opravdu prostorný obývací pokoj s krbem (48,5 m2), jídelním koutem a vstupem na slunnou terasu, kuchyň s praktickým špajzem, technickou místnost, druhou koupelnu s nadstandardní vanou, dvěma umyvadly, sprchou a samostatné WC. Celková obytná plocha domu je 171 m2 (plus terasa a prosklené zádveří 2 x 20m2 a trojgaráž s letní kuchyní 96 m2). Celková užitná plocha domu je tedy 307 m2.

Na pozemku se nachází 2 garáže (pro 3 vozy) a kryté parkovací stání. Celkově tak pod střechou lze zaparkovat až čtyři automobily. První garáž disponuje automatickým otevíráním vrat a stavebně na ni navazuje dílna s malou kychyňkou a WC. Tyto prostory lze také případně využít jako zázemí pro menší e-shop a spojit tak podnikání a bydlení pod jednou střechou. Za druhou garáží se pak nachází letní kuchyně s otevřeným ohništěm a posezením.

Dalším benefitem domu je krytý bazén, který však vyžaduje renovaci a kopaná studna. Pozemek je rovinatý a vhodně prostorově využitý. Jsou zde osázené vzrostlé ovocné i okrasné stromy a keře.

Zděný dům je zateplený a vytápění je řešeno tepelným čerpadlem, jako další zdroj lokálního tepla lze využít krb v obývacím pokoji, který je plně funkční. V obývacím pokoji, hlavní koupelně a WC je podlahové topení. K vybavení domu patří i centrální vysavač.

Dům je napojen na všechny inženýrské sítě, odpad je sveden do jímky s automatickým přečerpáváním do kanalizace.

Jiřice je klidnou částí města Kostelec nad Labem v okrese Mělník. Leží na levém břehu Labe (zcela mimo povodňovou oblast) obklopená krásnou přírodou a nabízí veškerou občanskou vybavenost: MŠ, ZŠ, obchody, lékař, restaurace, hřiště, cyklostezka a skvělá dostupnost do Prahy (do 20min.).

Jednou z předností nemovitosti je tedy kombinace rychlé dostupnosti do Prahy s bydlením v přírodě.

Ing. Michal Regal

777 078 945

Podrobné informace:

michal-regal-realitni-makler-remax_edite

Plocha pozemku:

Garáž:

1 426 m2

ANO

Typ nemovitosti


Domy a vily

Dispozice:

Podlaží v domě:

5+1

1

Celková plocha:

307 m2

Stav objektu:

Vlastnictví:


Velmi dobrý

Osobní

Odpady:


Kanalizace

Plyn:

Voda:

ANO


Vodovod a studna

Výtah:

NE

Sklep:

Druh objektu:

NE


Cihlová

Adresa nemovitosti:

Kostelec nad Labem – část obce Jiřice

bottom of page