top of page

Rodinný dům po rekonstrukci s pozemkem 1230 m2, Nižbor - Stradonice

PRODÁNO

Nižbor - Stradonice 79

6 800 000,- Kč

Popis nemovitosti:

Kontakt na makléře:

Ve výhradním zastoupení nabízíme rodinný dům po rekonstrukci v obci Nižbor. Dům je ideální pro zájemce, kteří touží po bydlení v rodinném domě, vlastní zahradě a klidném prostředí obce. Současně však po občanské vybavenosti města v pohodlné dojezdové vzdálenosti. Beroun je vzdálen od Nižbora pouhých 9 km, cesta autem či MHD zabere jen několik pár minut.

Tento rodinný dům, který byl vkusně rekonstruován a rozdělen dispozičně na dvě bytové jednotky je aktuálně k dispozici pro nové majitele. Byt v patře má dispozici 2+1 (+ zobytněné podkroví rozdělené na 2 pokoje). Byt v přízemí má dispozici 2+kk. Obě bytové jednotky mají vlastní vchod. Nicméně v případě potřeby však lze oba byty velmi jednoduše a levně propojit a využívat dům jako celek.

Větší bytová jednotka se nachází v patře domu (užitná plocha 66 m2 plus podkroví 43 m2). Za dveřmi je zázemí s botníkem. Po betonových schodech vystoupáme do patra, kde je koupelna se sprchovým koutem a samostatná toaleta. První místností je ložnice, dále moderní plně vybavená kuchyně s jídelním koutem, z které se vchází do obývacího pokoje. Z obývacího pokoje pak vedou dřevěné schody do zobytněného podkroví. Zde je připraveno zázemí např. pro dvě děti. Tato jednotka tedy plně uspokojí i rodinu s dětmi.

Druhý menší byt je dispozičně řešený jako 2+kk (užitná plocha 63 m2) a je na úrovni zahrady bez nutnosti chůze po schodech. Za vstupními dveřmi je chodbička opět se zázemím pro odkládání věcí. Naproti vstupním dveřím se nachází koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Dominantou této bytové jednotky je obývací pokoj, jehož součástí je kuchyňský kout. Z obývacího pokoje se vchází do ložnice. Z ložnice vedou francouzské dveře na terasu. Zde se nachází vstup do technické místnosti po schody do patra, kde je umístěn plynový kotel a tlaková nádoba na vodu.

Rodinný dům o celkové užitné ploše 129 m2 (+ 43 m2 podkroví) je umístěný ve svažitém pozemku se zahradními terasami, které umožňují efektivní využití a má celkovou rozlohu 1230 m2. Na pozemku se dále nachází parkovací stání a zastřešená dřevěná pergola.

Dům leží na horní části pozemku, zcela mimo záplavové území řeky Berounky. Spodní část pozemku hraničí s velmi oblíbenou cyklostezkou „Po stopách českých králů“ a lze tak případně spojit rodinné bydlení s podnikáním ve vlastním bistru u cyklostezky.

Dům je napojen na plyn a elektřinu. Zdroj vody je momentálně ze studny (v příštím roce, bude v obci zbudován nový vodovodní řád). Odpady řešeny jímkou.

Z občanské vybavenosti přímo v Nižboru najdete školku, školku, knihovnu, poštu, zdravotní a sociální péči, obchody. Výborná dopravní dostupnost vlakem a autobusem. V okolí Křivoklátska se nachází krásná okolní příroda, lesy pro houbaře, cyklostezky, pro rybáře - Berounka pár kroků chůze za zahradou.

Ing. Michal Regal

777 078 945

Podrobné informace:

michal-regal-realitni-makler-remax_edite

Plocha pozemku:

Garáž:

273 m2

NE

Typ nemovitosti

Domy a vily

Dispozice:

Podlaží v domě:

5+kk

3

Celková plocha:

129 m2

Stav objektu:

Vlastnictví:

Velmi dobrý

Osobní

Odpady:

Jímka

Plyn:

Voda:

ANO

Vodovod a studna

Výtah:

NE

Sklep:

Druh objektu:

NE

Cihlová

Adresa nemovitosti:

Nižbor - Stradonice 79

bottom of page