top of page

Prodej rodinného domu cca 114 m2, pozemek 644 m2, v obci Jemníky u Slaného

PRODÁNO

Jemníky u Slaného

3 390 000,- Kč

Popis nemovitosti:

Kontakt na makléře:

V zastoupení majitele nabízíme částečně podsklepený rodinný dům s již započatou rekonstrukcí na pozemku 644 m2 v obci  Jemníky.

Obec Jemníky leží pár set metrů od sjezdu z rychlostní silnice D7. Autem cesta do Prahy (letiště Václava Havla) trvá cca 12 minut, do centra města Slaný cca 8 minut a do centra města Kladna cca 8 minut.

V roce 2021 byla v domě započata rekonstrukce. Dům má novou střešní krytinu a krovy, vyzděné štíty, plastová okna. Částečně jsou nové rozvody elektřiny. V předchozích letech byla u domu postavena nová garáž se stavebně odděleným prostorem, který navazuje na garáž. Garáž s domem jsou stavebně propojeny, je tedy možné zajet vozem do garáže a projít až do domu.

Současný majitel měl záměr zrekonstruovat dům na dispozici 5+1 s velkorysou terasou. Informace ohledně záměru rekonstrukce, s možností nahlédnutí do projektové dokumentace, budou sděleny na prohlídce. Ve foto prezentaci naleznete vizualizaci finální podoby domu po plánované rekonstrukci a dispozice stávajícího stavu.

Nový majitel se může rozhodnout pokračovat v již započaté rekonstrukci, nebo změnit záměr a přizpůsobit dispozici domu na dvě samostatné bytové jednotky (4+1) a (3+kk) umožňující tak soužití dvou rodin při zachování soukromí každé rodiny. Nebo využít další možnosti a zkombinovat rodinné bydlení s prostory pro podnikání.

Dům disponuje 2 sklepy. Druhý sklepní prostor s klenbou má své nepominutelné kouzlo.

Zahrada, která náleží k domu je svažitá s jižní orientací, dělená do teras. Díky umístění domu je zde krásný výhled do krajiny. Jsou zde dva vzrostlé stromy, jinak je zahrada neosázená a skýtá mnohé možnosti budoucího využití, buď k pěstování ovoce a
zeleniny nebo okrasných rostlin a dřevin.

Dům je napojen na obecní vodovod a elektřinu, dále je zde plynová přípojka zatím neosazená plynoměrem. Odpady nutné řešit svedením do jímky nebo DČOV.

Veškerá občanská vybavenost se nachází v královském městě Slaný. Zastávka autobusu pár desítek metrů od domu, do Slaného je spojení z této stanice zajištěno každých 30 minut. Do 10 minut jízdy autobusem jste v centru města Slaný.

Pro rezidenty obec vybudovala přes komunikaci nové prostory pro parkování, není tedy problém zde zaparkovat i více automobilů.

Ing. Michal Regal

777 078 945

Podrobné informace:

michal-regal-realitni-makler-remax_edite

Plocha pozemku:

Garáž:

644 m2

ANO

Typ nemovitosti

Domy a vily

Dispozice:

Podlaží v domě:

2+1

2

Celková plocha:

114 m2

Stav objektu:

Vlastnictví:

Před rekonstrukcí

Osobní

Odpady:

-

Plyn:

Voda:

ANO

Vodovod

Výtah:

NE

Sklep:

Druh objektu:

ANO

Smíšená

Adresa nemovitosti:

Jemníky u Slaného

bottom of page