top of page

Prodej nízkoenergetického přízemního rodinného domu 4kk s terasou a pozemkem 975 m2

PRODÁNO

ulice Františka Frolíka, Ruda

8 300 000,- Kč

Popis nemovitosti:

Kontakt na makléře:

Ve výhradním zastoupení majitele vám nabízíme nízkoenergetický přízemní rodinný dům v obci Ruda. Ta se nachází kousek od Nového Strašecí, na hranici oblasti CHKO Křivoklátsko, což zaručuje dostupnost přírody. Zároveň se nachází v dobré dojezdové vzdálenosti od Prahy, autem po dálnici D6 trvá cesta cca 30 minut (nájezd na dálnici 2 km).

Dům o dispozici 4+kk o obytné ploše 98 m2 disponuje prosvětleným obývacím pokojem spojeným s kuchyňským koutem, dvěma ložnicemi a hlavní ložnicí, koupelnou s vanou, sprchovým koutem a toaletou. V domě je dále k dispozici samostatná toaleta a technická místnost. Jako dodatečný úložný prostor může dobře posloužit půdní prostor.

Dominantou domu je obývací pokoj, který je propojen s kuchyní. V obývacím pokoji je krb, který nejen dotváří příjemnou atmosféru celého domu, ale v dnešní době přináší i příjemnou finanční úsporu za vytápění. Moderní kuchyně je plně vybavena všemi spotřebiči. Z obývacího pokoje se vchází francouzskými dveřmi na slunnou, prostornou, zastřešenou terasu. Můžete si tak užít například grilování s rodinou nehledě na přízeň počasí.

V celém domě je položena dlažba, vytápění zajišťuje krom krbu elektrické podlahové vytápění. Náklady na elektřinu v současné době jsou 4 010 Kč při obývání domu 4 osobami. Dům je napojen na obecní vodovod a kanalizaci.

Zahrada je rovinatá a ze tří stran oplocena, klidová část zahrady má jihozápadní orientaci. V případě, že toužíte mít na zahradě bazén, tak zde je pro něj nejen dostatek místa, ale i slunce.

Z občanské vybavenosti je v obci k dispozici prodejna Coop, mateřská škola, knihovna a hostinec za kterým je dětské hřiště. Ruch města, nákupní možnosti (Lidl, Penny), školy, sport, poliklinika, kultura, gastronomie a veškerá zábava je doslova za rohem ve městě Nové Strašecí, které je vzdáleno 3 km.

Z obce jezdí autobusové linky např. do Kladno (linka 625), Nové Strašecí (linky 304, 581, 583, 625), Praha (linka 304), Rakovník (linky 304, 581, 625), Řevničov (linka 583)

Ing. Michal Regal

777 078 945

Podrobné informace:

michal-regal-realitni-makler-remax_edite

Plocha pozemku:

Garáž:

975 m2

NE

Typ nemovitosti

Domy a vily

Dispozice:

Podlaží v domě:

4+kk

1

Celková plocha:

98 m2

Stav objektu:

Vlastnictví:

Novostavba

Osobní

Odpady:

Kanalizace

Plyn:

Voda:

ANO

Vodovod

Výtah:

-

Sklep:

Druh objektu:

-

Cihlová

Adresa nemovitosti:

ulice Františka Frolíka, Ruda

bottom of page