top of page

Zděná chata 3+1, s dílnou a pozemkem 2583 m2, Rýdeč u Malečova

PRODÁNO

Rýdeč 19, Malečov

3 040 000,- Kč

Popis nemovitosti:

Kontakt na makléře:

Není chata jako chata… Tato nabídka je kousek ráje na zemi. Je-li vaší  touhou trávit čas v úzkém kontaktu s přírodou, v tichu, klidu, s úžasným  výhledem, v dobré dojezdové vzdálenosti do Prahy (cca 60 minut autem),  tak tato nemovitost je určena právě vám.   

Exkluzivně nabízíme k prodeji zděnou chatu s terasou na zděných  základech, která díky svému umístění poskytuje naprosté soukromí,  jedinečný výhled a potřebnou dávku klidu (dostatečná vzdálenost od  ostatních staveb a sousedství lesa z jedné strany). 

Najdete zde prostor  jak pro zahradničení, relaxaci, i posezení s přáteli, tak pro aktivní  vyžití vašich dětí.  Okolí nabízí možný bohatý zážitkový, turistický i kulturní program, pěší  a cykloturistika, letní i zimní sporty či možnosti jízdy na koních.  Lokalita je mimořádně vhodná pro milovníky cyklistiky, můžete buďto  nabírat výškové metry na málo frekventovaných stezkách v Českém  středohoří nebo se pohodlně svézt na cyklostezce podél Labe na  litoměřické nebo děčínské straně.   


Chata stojí na vlastním rovinatém oploceném pozemku o výměře 583 m2. K  chatě náleží i okolní přilehlý pozemek o výměře 2000 m2. Autem lze dojet  po zpevněné polní cestě až k chatě, pohodlně zde zaparkuje i více vozů  současně.   

Do chaty vstupujeme po zděných schodech, skrze zastřešenou terasu  umožňující příjemné posezení s krásným výhledem do okolí i při nepřízni  počasí.  Po vstupu do chaty se nachází chodba, ze které se vchází do  všech místností.  Aktuální dispozice chaty je 3+1. Jsou zde 2 ložnice, obývací pokoj s  kuchyní, koupelna se sprchovým koutem, samostatná toaleta a komora.   

Součástí stavby je i dílna (techn. místnost) s vchodem ze zahrady,  kterou lze předělat na další obytnou místnost či relaxační zónu se  saunou a vířivkou. 

Na pozemku se nachází ohniště a chata je vybavena  bezpečnostní zařízením s možností napojení na PCO.  Teplo zajišťují krbová kamna v obývacím pokoji, další jsou pak v jedné z  ložnic, druhá z ložnic se vytápěla přímotopem. Ohřev vody bojlerem. Voda z vlastní studny na pozemku (vrt), která je přímo zavedena do  koupelny a kuchyně. Odpady jsou řešeny jímkou s přepadem.  Elektřinu nutno řešit fotovoltaickým ostrovním systémem. Přípojka od ČEZ  aktuálně nefunkční. 


Součástí prodeje je nabídka firmy, u které lze  fotovoltaickou elektrárnu v případě zájmu pro tuto chatu objednat.  


V případě více zájemců bude chata prodána nejvýhodnější nabídce.   Těšíme se na Vás na prohlídce.

Ing. Michal Regal

777 078 945

Podrobné informace:

michal-regal-realitni-makler-remax_edite

Plocha pozemku:

Garáž:

2583 m2

NE

Typ nemovitosti

Chaty a rekreační objekty

Dispozice:

Podlaží v domě:

3+1

1

Celková plocha:

90 m2

Stav objektu:

Vlastnictví:

Velmi dobrý

Osobní

Odpady:

Plyn:

Voda:

NE

Studna

Výtah:

NE

Sklep:

Druh objektu:

NE

Cihlový

Adresa nemovitosti:

Rýdeč 19, Malečov

bottom of page