top of page

Prodej domu (63 m2) k rekreaci nebo pro trvalé bydlení, Samechov - Chocerady

PRODÁNO

Samechov 26, Chocerady

2 100 000,- Kč

Popis nemovitosti:

Kontakt na makléře:

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům určený k rekreaci anebo k  trvalému bydlení. V rámci rekonstrukce, která proběhla před 3 lety byly  zhotoveny - nové rozvody elektřiny, podlahy, nová střešní krytina,  částečné zobytnění podkroví aj. 


Nemovitost je vzdálena pouhých 10 minut  jízdy od Exitu 29 dálnice D1. Z hranice Prahy se do Samechova dostanete  do 30 minut. Přístup a vjezd do nemovitosti je zajištěn věcným břemenem  přes sousední pozemky - viz vizualizace ve fotodokumentaci.    


V přízemí domu se nachází obývací prostor, kde jsou nová kachlová kamna.  Vesnickou atmosféru domu dokreslují klenuté stropy. Na opačné straně  domu nalezneme kuchyň. Mezi těmito místnostmi je koupelna s toaletou a  vstupní chodba do domu. Schodiště z chodby zajišťuje přístup do částečně  zobytněného podkroví, kde najdeme jednu ložnici. Zbylá část půdního  prostoru lze využít k vestavbě dalšího prostorného pokoje. 

Vytápění domu je řešeno lokálními topidly na tuhá paliva - v obývacím  pokoji kachlová kamna, v kuchyni "Petry" a v koupelně elektrický zářič.  Dům je napojen na místní vodovod. Teplou vodu zajišťuje bojler. Odpadní  vody jsou svedeny do jímky.  

Na pozemku je dále jedna velká stodola na kterou navazuje další stavba,  kde nalezneme garáž, dílnu a sklípek (chlév). Zahrada za stodolou může  sloužit k relaxaci, ale také jako místo pro pěstování ovoce a zeleniny.  Ze zahrady je krásný výhled do Sázavského údolí.    


Rodinný dům nalezneme v kopci nad řekou Sázava, na její břeh je to  pouhých 1,5 km. Zde je také vlaková zastávka Samechov, odkud jezdí vlaky  do Čerčan - Prahy. Lokalita přímo vybízí k cykloturistice okolo řeky  Sázavy, houbaření v přilehlých lesích, k rybaření a dalším volnočasovým aktivitám.

Ing. Michal Regal

777 078 945

Podrobné informace:

michal-regal-realitni-makler-remax_edite

Plocha pozemku:

Garáž:

803

ANO

Typ nemovitosti

Chaty a rekreační objekty

Dispozice:

Podlaží v domě:

2+1

1

Celková plocha:

63 m2

Stav objektu:

Vlastnictví:

Velmi dobrý

Osobní

Odpady:

Jímka

Plyn:

Voda:

NE

Vodovod

Výtah:

NE

Sklep:

Druh objektu:

ANO

Smíšený

Adresa nemovitosti:

Samechov 26, Chocerady

bottom of page