top of page

Prodej bytu v cihlovém domě 3+1 (62 m2), se sklepem, Buštěhrad – ul. Stavební

PRODÁNO

Stavební 621, Buštěhrad 273 43

3 900 000,- Kč

Popis nemovitosti:

Kontakt na makléře:

Výhradně nabízíme k prodeji příjemný byt o dispozici 3+1 po rekonstrukci, v klidné ulici Stavební - Buštěhrad.

Byt má dispozici 3+1 a užitnou plochu 62 m2 (podlahová 58 m2 plus sklep 4 m2). Je umístěn v prvním (zvýšeném) nadzemním podlaží cihlového domu bez výtahu. Má čtyři samostatné místnosti – obývací pokoj, ložnici, dětský pokoj a kuchyň. Před dvěma lety prošla kompletní rekonstrukcí koupelna a kuchyně (rozvody elektřiny, rozvody vody a odpady). Ve všech místnostech jsou plastová okna. V obývacích pokojích jsou pod koberci původní udržované dřevěné parkety. K bytu náleží sklep v suterénu domu. Dům je udržovaný a čistý, v následujících letech jsou plánovány opravy domu z fondu oprav (střecha, fasáda).

Po vstupu do bytu se nachází chodba se zádveřím. Zádveří tvoří vestavná praktická skříň na jedné straně a zrcadlo s prostorem pro botník na straně druhé. Po pravé straně je umístěná koupelna s oknem. Koupelna je vybavena sprchovým koutem a stavebně oddělenou toaletou a je zde také dostatek prostoru pro pračku.

Samostatná kuchyně je plně vybavená všemi spotřebiči. Okno z kuchyně je situováno do vnitrobloku.

Vedle kuchyně se nachází první obytná místnost využívaná jako dětský pokoj, další místností je prostorný obývací pokoj, ve kterém je dostatek místa nejen pro rohovou sedačku, ale i pro jídelní stůl, kde se pohodlně usadí 6 osob. Poslední obytnou místností v bytě je ložnice do které se vchází z obývacího pokoje (lze stavebně upravit, tak, aby se do ložnice vstupovalo přímo z chodby).

Byt má dobrou polohu místností vůči světovým stranám, díky níž je v bytě vždy dostatek světla a zároveň je zde i v horkých letních měsících příjemná teplota. Obývací pokoj s ložnicí jsou orientovány na jihovýchodní stranu, kuchyň s koupelnou pak na severozápadní stranu a dětský pokoj na jihozápadní.

Vytápění bytu a ohřev teplé vody je řešeno vlastním plynovým kotlem, který je umístěn v koupelně.

Výhodou lokality je skvělá dopravní dostupnost vůči Praze. Nájezd na D7 do 5 minut od města, autobusové spoje jezdí na Veleslavín a Zličín zhruba každých 20 minut. Autobusová zastávka je vzdálená do 2 minut pěší chůze od domu.

V Buštěhradu je veškerá občanská vybavenost, včetně mateřské a základní školy, lidové školy umění, lékaře, zubního střediska, knihovny, dětského centra. Dále se zde nachází několik dětských hřišť, fitness centrum, obchody, dvě vinotéky a zámecká zahrada, kde se během prázdnin koná letní kino. Je zde i řada dalších kulturních spolků a dlouho fungující skautský oddíl. Najdete tedy vyžití pro celou rodinu.

Pro více informací a sjednání prohlídky neváhejte kontaktovat makléře nabídky.

Ing. Michal Regal

777 078 945

Podrobné informace:

michal-regal-realitni-makler-remax_edite

Plocha pozemku:

Garáž:

-

ANO

Typ nemovitosti

Byty

Dispozice:

Podlaží v domě:

3+1

1

Celková plocha:

62 m2

Stav objektu:

Vlastnictví:

Velmi dobrý

Osobní

Odpady:

Kanalizace

Plyn:

Voda:

ANO

Vodovod

Výtah:

NE

Sklep:

Druh objektu:

ANO

Cihlová

Adresa nemovitosti:

Stavební 621, Buštěhrad 273 43

bottom of page