top of page

Prodej bytu v cihlovém domě 3+1 (58 m²), se sklepem (4 m²), Buštěhrad ul. Stavební

NA PRODEJ

Stavební 622, Buštěhrad, Kladno

4 190 000,- Kč

Popis nemovitosti:

Kontakt na makléře:

Toužíte po vlastním bydlení, po klidu vesnice s občanskou vybaveností města? Upřednostňujete soukromí malé cihlové zástavby, před panelovým sídlištěm? Je pro vás podstatná dobrá dopravní dostupnost do Prahy (stanice Veleslavín, Zličín) autobusem do 20 minut? V tom případě byste měli věnovat pozornost tomuto bytu.

Výhradně nabízíme k prodeji příjemný udržovaný byt o dispozici 3+1 před rekonstrukcí, v klidné ulici Stavební – Buštěhrad.

Byt má dispozici 3+1 a podlahovou plochu 59 m². Je umístěn v prvním (zvýšeném) nadzemním podlaží cihlového domu bez výtahu. V celém vchodě je pouze 6 bytů. Byt má čtyři samostatné místnosti – obývací pokoj, ložnici, dětský pokoj a kuchyň. Před několika lety prošla rekonstrukcí koupelna. Ve všech místnostech jsou plastová okna. V obývacích pokojích jsou pod koberci původní udržované dřevěné parkety. K bytu náleží sklep v suterénu domu.

Po vstupu do bytu se nachází chodba se zádveřím. Zádveří tvoří vestavná praktická skříň na jedné straně a zrcadlo s prostorem pro botník na straně druhé. Po levé straně je umístěná koupelna s oknem. Koupelna je vybavena sprchovým koutem a stavebně oddělenou toaletou a je zde také dostatek prostoru pro pračku.

V samostatné kuchyni doplňuje kuchyňskou linku praktická vestavná spíž. Okno z kuchyně je situováno do vnitrobloku.

Vedle kuchyně se nachází první obytná místnost využívaná jako dětský pokoj, další místností je prostorný obývací pokoj, ve kterém je dostatek místa nejen pro rohovou sedačku, ale i pro jídelní stůl, kde se pohodlně usadí 6 osob. Poslední obytnou místností v bytě je ložnice do které se vchází z obývacího pokoje (lze stavebně upravit, tak, aby se do ložnice vstupovalo přímo z chodby).

Byt má dobrou polohu místností vůči světovým stranám, díky níž je v bytě vždy dostatek světla a zároveň je zde i v horkých letních měsících příjemná teplota. Obývací pokoj s ložnicí jsou orientovány na jihovýchodní stranu, kuchyň s koupelnou pak na severozápadní stranu a dětský pokoj na východní.

Vytápění bytu a ohřev teplé vody je řešeno vlastním plynovým kotlem, který je umístěn v koupelně (nad toaletou).

Výhodou lokality je skvělá dopravní dostupnost vůči Praze. Nájezd na D7 do 5 minut od města, autobusové spoje jezdí na Veleslavín a Zličín zhruba každých 20 minut. Autobusová zastávka je vzdálená do 2 minut pěší chůze od domu.

V Buštěhradu je veškerá občanská vybavenost, včetně mateřské a základní školy, lidové školy umění, lékaře, zubního střediska, knihovny, dětského centra. Dále se zde nachází několik dětských hřišť, fitness centrum, obchody, vinotéka, restaurace a zámecká zahrada, kde se během prázdnin koná letní kino. Je zde i řada dalších kulturních spolků a dlouho fungující skautský oddíl. Najdete tedy vyžití pro celou rodinu.

Pro více informací a sjednání prohlídky neváhejte kontaktovat makléře.

Ing. Michal Regal

777 078 945

Podrobné informace:

michal-regal-realitni-makler-remax_edite

Plocha pozemku:

Garáž:

-

NE

Typ nemovitosti

Byty

Dispozice:

Podlaží v domě:

3+1

1

Celková plocha:

63 m2

Stav objektu:

Vlastnictví:

Před rekonstrukcí

Osobní

Odpady:

Kanalizace

Plyn:

Voda:

ANO

Vodovod

Výtah:

NE

Sklep:

Druh objektu:

ANO

Cihlová

Adresa nemovitosti:

Stavební 622, Buštěhrad, Kladno

bottom of page