Prodej rodinného domu 145 m2 (dispozice 4+1) s pozemkem 378 m2 s garáží a sklepem

NA PRODEJ

Štefánikova 196, Rozdělov, Kladno

7 500 000 Kč

press to zoom

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/30

Popis nemovitosti:

Kontakt na makléře:

Zájemcům o dostatek prostoru a soukromí, nabízíme v exkluzivním zastoupení velký rodinný dům v atraktivní lokalitě Kladna – část Rozdělov.

Dům nabízí díky své dispozici 4+1 (2 ložnice, pracovnu, prostorný obývací pokoj, kuchyň, koupenu s vanou i sprchovým koutem a samostatnou toaletu) dostatek místa pro velkou rodinu, případně vícegenerační bydlení.

V přízemí domu se nejprve nachází zádveří a prostorná chodba ze které se vchází do kuchyně, obývacího pokoje, koupelny, sklepa, na toaletu a po zděných schodech do patra.

Kuchyně disponuje plně vybavenou kuchyňskou linkou a je v ní dostatek místa pro jídelní kout s rohovou lavicí a pohovku, okna jsou orientována do zahrady na severní stranu. Z kuchyně se vchází do prostorného obývacího pokoje, kterému dominuje krb. Z obývacího pokoje lze též vstoupit na chodbu a tudíž není nutné procházet přes kuchyň. Na obývací pokoj navazuje ložnice, okna obou místností jsou orientována na jih. Vedle ložnice se nachází pracovna s oknem do zahrady.

V patře domu se nachází prostorná ložnice, chodba a půda.

Dům je v udržovaném stavu a je v hodný k rekonstrukci. V případě potřeby větší obytné plochy se přímo vybízí využít půdní prostor k přestavění na obytné místnosti a přizpůsobit tak dům i pro dvougenerační bydlení či pro potřeby početnější rodiny.

Dům se nachází na rovinatém pozemku. Dále se na pozemku nachází drobná hospodářské stavení (využívána jako kolny, kůlny apod.) a garáž.

Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě. Vytápění a ohřev vody je v domě řešen plynovým kotlem. Na zalévání zahrady lze využít vodu ze studny.

Dům se nachází v původní zástavbě rodinných domů. Jedinečností domu v místě je zahrada (většina okolních domů disponuje jen malým dvorkem či zahrádkou). Výhodou lokality je možnost parkování v ulici, klid a skvělá dopravní dostupnost vůči Praze. Nájezd na dálnici D5 do 5 minut a na Zličíně jste autem za 20 minut.

Pokud Vás nemovitost zaujala, neváhejte si domluvit osobní prohlídku.

Ing. Michal Regal

777 078 945

Podrobné informace:

michal-regal-realitni-makler-remax_edite

Plocha pozemku:

Garáž:

378 m2

ANO

Typ nemovitosti

Domy a vily

Dispozice:

Podlaží v domě:

4+1

2

Celková plocha:

145 m2

Stav objektu:

Vlastnictví:

Před rekonstrukcí

Osobní

Odpady:

Kanalizace

Plyn:

Voda:

ANO

Vodovod + studna

Výtah:

NE

Sklep:

Druh objektu:

ANO

Cihlová

Adresa nemovitosti:

Štefánikova 196, Rozdělov, Kladno